Raseinių naujienų portalas

Pramogos

Jaunimo užimtumo centro lankytojai aiškinosi, kaip suderinti ir suvaldyti greitą gyvenimo tempą


VšĮ Raseinių rajono jaunimo užimtumo centras vykdo projektą „Nepavėluok į ateitį“, finansuojamą Raseinių rajono savivaldybės. Projekto veiklos skirtos tiek mažiau galimybių turinčiam jaunimui, tiek kitiems centro lankytojams, kurie, galbūt, neturi galimybės namuose įsigyti naujausių žaidimų technologijų ir lavinti savo informacinius gebėjimus. Šiuo projektu siekiama skatinti jaunuolių susidomėjimą inovacijomis, plėsti jaunuolio akiratį, ugdyti socialinius įgūdžius, didinti jauno žmogaus motyvaciją bei emocinį stabilumą.

Praėjusį šeštadienį Raseinių rajono jaunimo užimtumo centre vyko susitikimas su emocinės paramos konsultavimo lektoriumi „Jaunimo linijoje“ Vytu Kim. Vytas yra baigęs Vilniaus universiteto matematikos ir informatikos fakultetą, dirba Maltos ordino pagalbos tarnyboje, ilgą laiką savanoriauja emocinės paramos tarnyboje „Jaunimo linijoje“.

Susitikimo metu jaunuoliai buvo įtraukti į pusdienį trukusias veiklas: vyko komandos formavimo, pasitikėjimo vienas kitu užsiėmimai, savęs ir aplinkinių pažinimo pratimai, jaunuoliai įvardijo, kas jiems kelia įtampą, kokios to pasekmės ir sužinojo, kaip galima atpažinti stresą bei jį suvaldyti, buvo aptarti šiuolaikinių technologijų, socialinių tinklų pliusai bei minusai, aktyviai diskutuota apie šiuolaikinio gyvenimo tempą, kaip greitėjantis ritmas, naujos technologijos susiję su prasta emocine būkle, stresu bei įtampa.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us