Raseinių naujienų portalas

„Tas laikas, kai lapai auksiniai

                      nukrinta ant vėstančios žemės…“

Kai gamta nusidažo pačiomis gražiausiomis spalvomis, supranti, kad atėjo vienas spalvingiausių metų laikų – ruduo. Dienos greitai trumpėja, o  vakarai ilgėja. Taip ir norisi susiburti drauge, pasėdėti, pasišnekučiuoti.

Spalio 12 dieną į RRKC Plikiuose pabendrauti, pasidžiaugti rudens kompozijomis iš daržovių, paskanauti gardžiausių kaimo šeimininkių paruoštų patiekalų bei pasižiūrėti RRKC Šiluvoje mėgėjų teatro „Cinkelis“ atliekamos komedijos „Čerauninkės eksperiments“ (rež. Birutė Greicienė) sugužėjo nemažas būrys Plikių ir aplinkinių kaimų gyventojų. Renginį organizavo RRKC Plikiuose bei kaimo bendruomenė „Gynėvė“.  Organizatoriai džiaugėsi ir nuoširdžiai dėkojo už rudenines daržovių kompozicijas Nijolei Gudelevečienei ir Aleksandrai Steponavičienei, už nepaprastai gardžiai ir gražiai pagamintus patiekalus Valentinai Masalskienei, Aušrai Žukauskienei, Sigai Jakaitienei, Onutei Čepkauskienei, Danutei Gaižauskienei bei kitoms kaimo šeimininkėms, kurių patiekalus įvertino kompetetinga komisija – restorano „Timėjas“ gamybos vadovė Danguolė Dundulienė, Plikių kaimo seniūnaitė Vida Ročkienė bei ne kartą kaimo šventes savo gamintais patiekalais pradžiuginęs Antanas Ročkus.

Po nuotaikingo spektaklio, kuris nepaliko nei vieno abejingo, dar ilgai prie kavos puodelio netilo kalbos, o salėje tarp besišnekučiuojančių ne vieną šokį sušoko šokėjų poros. Buvimas kartu, pokalbiai prie arbatos, sustiprina kaimo bendruomenės ryšį. Pasidžiaugę vienas kitu, pabendravę  išsiskirstėme laukdami naujų susitikimų.

Teksto autorė:

Kaimo bendruomenės „Gynėvė“ pirmininkė Laimutė Berštautienė

Teksto nuotraukos Danguolės Vasliauskienės

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us