Raseinių naujienų portalas

Garliavos sporto ir kultūros centre įvykusios tarptautinės sportinių šokių varžybos „Rudens taurė – 2019“ buvo itin sėkmingos Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriaus šokėjams (mokytoja Liudmila Bankauskienė).
Jaunimo ir suaugusiųjų B klasės grupėje nenugalimi buvo Domantas Mūras ir Ieva Matulevičiūtė. Lotynų Amerikos šokių programoje varžėsi 13 porų, o klasikinių šokių – 9 poros. Abiejose programose arbitrai skyrė pirmąją vietą. Pasaulio reitingo varžybose tarp 29 aukščiausios klasės duetų iš Lietuvos ir įvairių užsienio šalių Domantas ir Ieva užėmė aukštą 7 vietą.
Jaunių II E6 klasėje įveikę atrankinį turą ir patekę į finalą tarp 13 dalyvavusių porų Dovydas Dabašinskas ir Gabija Milašauskytė užėmė 6 vietą.
Labai sėkmingai pirmose šio sezono varžybose pasirodė vaikų grupės šokėjai Martynas Minkevičius ir Rugilė Bartkutė, užėmė antrąją vietą.