Raseinių naujienų portalas

Pramogos

Raseiniškė jau ruošiasi konkursui „Mis Visata“


Neseniai nuvilnijo žinia apie įvykusį „Mis Visata Lietuva 2019“ konkurso finalą. Dalyvauti šiame konkurse norėjo daugiau nei šimtas lietuvaičių, tačiau į finalą pateko tik 20 merginų.

Jį laimėjo, karūna pasidabino, raseiniškė Paulita Baltrušaitytė (21 m.). Raseiniškė jau 4 metus gyvena Vilniuje, studijuoja slaugą, planuoja siekti aukštumų ne tik grožio pasaulyje, bet ir sveikatos priežiūros srityje. Trumpas pokalbis su kraštiete P. Batrušaityte:

– Ar tai pirmas grožio konkursas, kuriame teko dalyvauti?

– Ne, tai – antras tokio pobūdžio konkursas. 2017 metų vasario mėnesį dalyvavau konkurse “Mis queen of brilliancy international 2017”, Taivane. Mados pasaulis man nesvetimas, nuo 15 metų dirbu modeliu. Būdama 16-os pirmą kartą savarankiškai išskridau dirbti profesionaliu modeliu į Stambulą.

– Papasakok, kodėl savo gyvenimą nusprendei sieti su grožio pasauliu? Kaip gimė idėja dalyvauti  „Mis Visata Lietuva 2019“?

– Esu dėkinga tėvams už puikius genus. O išbandyti savo jėgas šioje industrijoje nusprendžiau dėl papildomos, man įdomios veiklos. Svarbiausia, kad labai palaikė šeima, mano draugas.

O dalyvauti konkurse mane paskatino vaikinas.

– Kokios emocijos užklupo sužinojus, kad laimėjai karūną?

– Tai išties buvo ypatinga akimirka. 

–  Nesijaudini, kai pagalvoji, kad netrukus reikės atstovauti Lietuvą pasaulinio lygio konkurse?

– Reikia tam tinkamai pasiruošti. Tikrai padarysiu viską, ką galiu. Turiu puikią komandą. Daug dirbsime ir tikiuosi rezultatai bus puikūs.

– Ar šiandien pasvajoji apie laimėjimą „Mis Visata“ konkurse?

Man būtų didelė garbė. Tai būtų dar vienas įrodymas, kad mūsų mažoje šalyje yra daug visapusiškai talentingų ir gražių žmonių.

– O apie ką svajoji, kokie ateities planai?

– Norėčiau, kad būtų puikūs rezultatai moksluose, laiminga šeima, gera fizinė ir emocinė būklė. 

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us