Raseinių naujienų portalas

Kita

Šiaulių apylinkės teisme suteiktos nemokamos teisinės konsultacijos net 60-čiai gyventojų

Spalio 25 d., Konstitucijos ir Europos teisės dieną, nuo 9-tos iki 15-tos valandos visuose Šiaulių apylinkės teismo rūmuose vyko nemokamos teisinės konsultacijos. Šešiuose teismo rūmuose (Šiaulių, Joniškio, Kelmės, Pakruojo, Radviliškio ir Raseinių) apsilankė net 60 gyventojų. Į klausimus atsakinėjo advokatai, antstoliai, notarai, Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybos specialistai, teisininkai iš savivaldybių  ir būrys teismo teisėjų padėjėjų.

„Džiaugiuosi, kad Konstitucijos dieną gyventojai pasinaudojo suteikta galimybe gauti nemokamą kvalifikuotą teisinę pagalbą. Dėkoju teisininkams, kurie savanoriškai skyrė savo laiką“, – sakė Šiaulių apylinkės teismo pirmininkė Rasa Milvydaitė.

Šiaulių apylinkės teisme konsultuoti  žmonės pateikė dažniausiai po vieną klausimą, bet pasitaikė ir po kelis. Šiaulių rūmuose apsilankė 32 žmonės, Joniškio rūmuose – 6 , Kelmės – 4 , Pakruojo – 9, Radviliškio – 2, Raseinių – 7. Interesantus nemokamai konsultavo 44 teisininkai. Gyventojams nereikėjo registruotis, teisininkai atsakinėjo į pateiktus klausimus. Eilės nesusidarė, nes interesantų laukė po kelis teisininkus. Konsultuotis atėjo net po kelis šeimos narius.  

 „Esu labai patenkinta. Apie šią akciją sužinojau per televiziją“, – sakė šiaulietė.  

Šiaulių apylinkės teisme interesantai klausė dėl santuokos nutraukimo, turto padalijimo, vaikų išlaikymo, smurto artimoje aplinkoje, dėl nekilnojamojo turto paveldėjimo, pardavimo, nekilnojamojo turto pirkimo, našlaičių pensijos skyrimo, kaimynų triukšmo, daugiabučių namų bendro naudojimo objektų ir t.t.

Šiaulių rūmuose visą dieną dirbo teismo savanoriai, kuriems teko ne tik palydėti interesantus, bendrauti, nuraminti, bet ir pasaugoti vaikus.

Konstitucijos ir Europos teisės dieną nemokamos teisinės konsultacijos Lietuvos teismuose vyko jau ketvirtąjį kartą.

Šiaulių apylinkės teismo informacija

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us