Raseinių naujienų portalas

Kita

Tarp apdovanotų – ir Raseinių policijos pareigūnai

Praėjusį penktadienį Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato darbuotojai minėjo Kriminalinės policijos dieną.

Kriminalistai dirba kad visiems būtų saugiau, tai – žmonės, atsidavę savo darbui, mokantys sutramdyti įtampą, įveikti sunkumus ir iššūkius ir nuolat tobulėjantys, kad galėtų būti bent pusę žingsnio priekyje nusikalstamo pasaulio.

Kriminalistų profesinė šventė surengta P.Višinskio bibliotekoje.

Šiaulių apskrities policijos viršininkas Ramūnas Sarapas, pasveikinęs visus su švente ir pasidžiaugęs produktyviai dirbančia kriminalistų bendruomene, įteikė apdovanojimus.

Policijos pasižymėjimo ženklai „Už nepriekaištingą tarnybą“ įteikti – Andriui Gelžiniui, sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos vyresniajam tyrėjui, Kristinai Liaškovienei – ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos vyresniajai specialistei, Aivarui Kardašiui – Radviliškio r. PK vyriausiajam tyrėjui, Sigitai Jaselskei – Šiaulių m. ir r. PK vyresniajai tyrėjai, Mantui Galbuogiui – Raseinių r. PK tyrėjui, Aurimui Šimkui – Pakruojo r. PK vyriausiajam patruliui.

Vardinės dovanos, rankiniai laikrodžiai, skirti Laimonui Čėsnai – nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos vyresniajam tyrėjui, Gintarui Baltramaičiui – Joniškio r. PK vyresniajam tyrėjui, Tomui Šidlauskui – ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos vyresniajam tyrėjui ir Aurelijui Koskui – Patrulių rinktinės vadui.

   Gražių žodžių ir apdovanojimų kriminalistams negailėjo ir renginio svečiai – Šiaulių apygardos prokuratūros vyriausiasis prokuroras Kąstytis Šikšnys ir Specialiųjų tyrimų tarnybos vadovas Vaidas Pupelis.

   Kriminalinės policijos dienai kasmet rengiamas jau tradiciniu tapęs konkursas „Metų seklys“. Geriausiais Šiaulių apskrities policijos sekliais pripažinti organizuotų nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai, išskaidę ir nutraukę vienos iš stipriausių ir pavojingiausių organizuotų nusikalstamų grupių veiklą Šiauliuose. Antroji vieta pripažinta ekonominių nusikaltimų tyrimų valdybos darbuotojams, neutralizavusiems neteisėtą prekybą automobiliais, o treti liko Šiaulių miesto ir rajono PK pareigūnai laimėję dvikovą su „naminukės taško“ savininke.

Pareigūnus visą popietę dainomis ir muzika sveikino Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos jaunieji atlikėjai.

Šiaulių apskr. VPK informacija

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us