Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Vakar Raseinių mieste iš buvusios pieninės rūko dūmai

Vakar, apie 23:22 val. Priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba gavo pranešimą, kad Raseiniuose, Pieninės g. dega garažai arba senoji pieninė, iš toli mato dūmus. Iš buvusios pieninės pastato rūko dūmai. Pastatas mūrinis, 40×30 m, dviejų aukštų, perdanga gelžbetoninė, stogas dengtas skarda. Pirmame aukšte 100 m² ir 80 m² patalpose atskirais židiniais degė šiukšlės ir baldai. Užgesinta, išvėdintos uždūmintos patalpos.

Apie 21:23 val. pranešta, kad Raseinių r. sav., Ariogalos sen., kelio Vilnius–Klaipėda 149-ajame km, iš krovininio automobilio rūksta dūmai. Gaisro požymių nebuvo, dūmai kilo dėl variklio gedimo.

16:03 val. gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Betygalos sen., Ilgižių III k., Mokyklos g., daugiabutyje dega kaminas. Degė suodžiai krosnies sienelėje ir izoliacinė medžiaga aplink kaminą. Nuardyta 30×30 cm krosnies sienelės, išvalyti suodžiai. Daugiabutis dviejų aukštų, mūrinis.

Gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Ariogaloje, Melioratorių g., trečiame aukšte kažkas dega, užuodžia dūmus, gali būti žmonių. Buto savininkas orkaitėje džiovino grybus. Iškvietimas nepagrįstas.

Gyčio Medelio nuotr.

Kauno PGV informacija

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us