Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Šiaulių apskrities policijos pareigūnai tikrąjį Pyragų dienos skonį pajuto, išpildę šeimų svajones


                      Tikrąjį Pyragų dienos skonį Šiaulių apskrities policijos pareigūnai pajuto, kai minėtą dieną surengtos  paramos akcijos dovanomis  pradžiugino tuos, kam gyvenimas nesaldus.

                      Lapkričio 6-ąją Šiaulių apskrities policijoje vykusios Pyragų dienos  metu iš viso buvo surinkta beveik 800 eurų, kurie buvo skirti sunkiai besiverčiančių šeimų svajonėms įgyvendinti. Surinkti pinigus – tai tik  pusė darbo, kita pusė – jas realizuoti. Todėl jų įgyvendinimas užtruko ir buvo baigtas tik lapkričio pabaigoje.

                      Raseinių pareigūnų dėmesio sulaukė Raseiniuose gyvenanti vieniša mama, auginanti pusantrų metų mergaitę. Pyragų dieną  surinktomis aukomis jie prisidėjo prie taip reikalingos sofos-lovos  pirkimo, o Pakruojo policijos rėmėjai moteriai pirkinį padėjo atsigabenti į namus.

                      Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnai už paaukotus pinigus nupirko du didžiulius šakočius ir tą pačią dieną juos nuvežė  Šeduvos senelių namų gyventojams ir Radviliškio neįgaliųjų draugijai. Arbatos puodelis su tradiciniu lietuvišku desertu Pyragų dieną praskaidrino šių žmonių nuotaiką ir paįvairino kasdienybę.

                      Joniškio rajono policijos komisariato pareigūnai  už surinktus pinigus išpildė Žagarėje gyvenančios daugiavaikės šeimos, auginančiai penkis nepilnamečius vaikus, norą ir  padovanojo išmanųjį puodą maistui ruošti. Ir dar pridėjo  dovanėlių su policijos simbolika. 

                      Pakruojo rajono policijos komisariato kolektyvas, pasitaręs su  Rozalimo seniūnija, paaukotus pinigėlius nusprendė skirti  Alinos ir Jurijaus šeimai. Tiksliau  jų šešiametei dukrytei pradžiuginti. Mergaitei per savo neilgą gyvenimą teko patirti tikrai nemažai  išbandymų – sunkių operacijų  (Vokietijoje prieš beveik penkerius metus mergaitei buvo persodinta dalis mamos kepenų).  Kad reabilitacija būtų sėkminga, reikalinga gera nuotaika. Ir ją mergaitei pakėlė pareigūnai, padovanoję jos trokštamą vaikiškos  virtuvės rinkinį. 


                      Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai per paramos akciją surinko  360 eurų ir pasirūpino savivaldybės socialinių darbuotojų rekomenduota šeima, kurioje abu tėvai turi negalią ir augina trejų metų dukrytę. Jie kiek įmanydami kabinasi į gyvenimą, tačiau  patiria  daug sunkumų. Jų svajonė buvo įsigyti plačią lovą. Ir lova, ir čiužinys jiems buvo pristatyti į namus. Mama džiaugėsi santūriau, o mažylė iš džiaugsmo vis šokinėjo ir nestygo lovoje.

Šiaulių apskr. VPK informacija

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us