Raseinių naujienų portalas

Šiluvoje įžiebta eglutė

Gruodžio 14 d. pavakare, nors oras buvo tikrai ne koks – šlapdriba, šiluviškiai rinkosi į Seniūnijos Eglutės įžiebimo šventę miestelio Turgaus aikštėje.

Šiemet tai nebuvo šou, juo labiau, kad adventas, susikaupimo, pamąstymų  ir rimties laikas… Tad buvo vystoma idėja pastebėti ir padėkoti žmonėms, kurie kantriai, dėmesingai išklauso šalia esantį, geba pastebėti  kito akyse dar net nepasirodžiusią ašarą. Matyt, nuo čia ir prasideda tikrasis žmoniškumas, virstantis jautrumu ir gerumu kasdieniuose žmonių santykiuose. Taip kuriamas Širdies dėsnis …

Kandidatus padėkojimui, siūlė patys seniūnijos gyventojai, jie ir dovanėles (dalinai),  patys paruošė. Šiluvos seniūnijoje yra tikrai ne vienas toks žmogus, nuo kurių gerumo įsižiebė užgesusi Kalėdų žvaigždė, o nuo jos ir Kalėdų Senelis Arvydas Enuksonas galėjo lengvai įžiebti atsinaujinusią Šiluvos eglutę. Tai nuo žmonių gerumo suspindo ji. O kad būtų pastebėti šalia esantys žmonės, kurių dėka gyvenimas pasidaro gražesnis, lengvesnis ir jiems padėkoti, prisidėjo Šiluvos seniūnija – seniūnas Juozas Šlepas, pav. Rita Tamutienė, komunalinio ūkio darbininkai, meninę programą pravedė RRKC Šiluvoje „Cinkelio“ artistės: Dalia Valantinienė, Laima Ivanauskienė, Alma Tijūnaitienė, Bronė Benekeraitienė, Stasė Aleksandravičienė, RRKC „Dainos studijos“ jaunimas, vadovė Toma Augustanavičiene, šokių studijos „Svajonė“ šokėjėliai, vadovė Laura Balserienė, Prezidento Jono Žemaičio ir Nemakščių gimnazijų šokėjai, vadovė Milda Urniežienė. Renginio įgarsinimo ir apšvietimo darbus atliko RRKC darbuotojai Domantas Valinčius, Nerijus Guntarskis. Šiluvos bendruomenės „Aušrinė pirmininkė“ pirmininkė  Judita Stoškienė su savo komanda pasirūpino karšta arbata, kad žmonės apšiltų, seniūnija – sausainiais prie arbatos. O kad galėtume visiems šiems žmonėms padėkoti prisidėjo dosnios širdies žmonės: seniūnijos bendruomenių pirmininkai, verslininkai J. ir E. Aukštakiai (Pakalnės sodyba), A. Butkus (Raseiniai), G. Šimanskis (Vilnius), Dalia Valantinienė (Raseiniai).

Šiluvos seniūnijos žmonės dar kartą susivienijo gražiam bendradarbiavimui, suglaudė pečius vienam tikslui – seniūnijos Eglutės įžiebimo renginiui.

Teksto autorė:

RRKC Šiluvoje kultūrinių renginių organizatorė Birutė Greicienė

Teksto nuotraukos Birutės Greicienės, Liutauro Balserio.

 

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us