Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Sutikime šventes be incidentų

Artėjant gražiausioms metų šventėms, norisi atitrūkti nuo kasdienybės ir pasinerti į malonų švenčių šurmulį. Tačiau nevalia pamiršti, kad išsiblaškę, parduotuvėse besisukiojantys ir pirkinių ieškantys žmonės gali tapti lengvu grobiu ilgapirščiams. Policija tikisi atkreipti visuomenės dėmesį ir pataria švenčių laikotarpiu nepamiršti budrumo.

Reaguodami į numatomas Kalėdinio periodo rizikas Šiaulių policijos pareigūnai nesnaudžia ir tampa dar akylesni. Švenčių dienomis bus stiprinamos pajėgos ir imamasi visų reikalingų priemonių gyventojų saugumui užtikrinti. Policija siekia, kad visuomenė būtų kiek įmanoma saugesnė ir gerai jaustųsi, o piktų ketinimų turintiems asmenims liktų kuo mažiau progų įgyvendinti užmojus.

Tačiau nevalia pamiršti, kad ir patiems būtina pasirūpinti savo, artimųjų bei turto saugumu. Gyventojai raginami viešumoje akylai saugoti savo daiktus: rankines ir kuprines visada laikyti užsegtas, prie savęs, saugoti kišenes, nes jas ilgapirščiai irgi lengvai ištuština. Nepatariama su savimi nešiotis daug pinigų, o jei visgi reikalinga didesnė suma, vertėtų padalinti ją ir laikyti keliose vietose.

Kaip žinia, švenčių metu eismas padidėja ne tik prekybos centruose, bet ir keliuose, todėl šiuo laikotarpiu gatvėse patruliuos daugiau policijos pareigūnų. Visus eismo dalyvius raginame būti atidesniems ir kantresniems gatvėse, nesėsti už vairo vartojus alkoholinių gėrimų, neviršyti leistino greičio, vairuojant įvertinti oro ir eismo sąlygas, automobilius palikti tik jiems skirtose vietose.

Gražiausias metų šventes sutikime jaukiai ir saugiai, neleiskime nemaloniems incidentams jų temdyti.

Šiaulių apskr. VPK informacija

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us