Raseinių naujienų portalas

Politika

G. Nausėda: J. Narkevičius įdarbino 20 su LLRA susijusių žmonių susisiekimo sektoriuje

Prezidentas Gitanas Nausėda ketvirtadienį pareiškė, kad susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius „įdarbino“ mažiausiai 20 savo partiečių ir su jais susijusių žmonių ministerijai pavaldžiose įmonėse.

Interviu LRT radijui šalies vadovas ketvirtadienį sakė, kad J. Narkevičius yra „žmogus, kuris įdarbino jau turbūt mažiausiai 20 savo partijos bičiulių arba žmonių, susijusių su partijos nariais ministerijoje dispozicijoje esančiose įmonėse“.

G. Nausėda ne kartą ragino trauktis Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – Krikščioniškų šeimų sąjungos deleguotą J. Narkevičių iš pareigų. Valdančioji koalicija ministro ateitį žada svarstyti kitą savaitę.

Prezidentas sakė, kad klausimai dėl ministro atleidimo pirmiausia turi būti adresuojami pačiam premjerui, nes jis yra tiesioginis J. Narkevičiaus vadovas.

„Galima, aišku, prisidengti valdančiąja koalicija, bet turbūt niekas nenušalina ir premjero nuo būtinybės priimti vienokį ar kitokį sprendimą ir tą padaryti kaip galima greičiau“, – tvirtino G. Nausėda.

„Supraskime vieną dalyką – kad šiuo atveju galbūt iš šono norima sudaryti tokį įspūdį, kad čia kovoja prezidentas su valdančiąja koalicija. Na, ponai, jūs apsirinkate. Jūs kovojate su rinkėjais ir man atrodo šitos kovos rezultatas bus labai aiškus po devynių mėnesių“, – teigė jis.

Šalies vadovas sakė, kad J. Narkevičiaus atvejis pirmiausia moralinės ir politinės atsakomybės klausimas, o jei jis nebus sprendžiamas, tai kels naujų klausimų.

„Gali kilti visuomenei klausimų, o kodėl šitas ministras yra taip ginamas, gal jis gali pasakyti kažką daugiau tuo atveju, jei jis bus atleistas?“, – kalbėjo prezidentas.

„Šie nacionaliniai kelių asfaltavimo ypatumai, šis burbulas gali pūstis, pūstis ir vieną gražią dieną jis susprogs aptaškydamas visus“, – sakė G. Nausėda.

J. Narkevičius per savo darbo pusmetį sulaukė kritikos dėl Lietuvos pašto valdybos atleidimo, gyvenimo Seimo viešbutyje aplinkybių, elgesio per komandiruotę užsienyje, lėšų skirstymo asfaltuoti keliams.

Papildomų pinigų keliams sulaukė J. Narkevičiaus rinkimų apygarda bei gatvė, kurioje gyvena premjeras Saulius Skvernelis.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us