Raseinių naujienų portalas

Šeštadienį, sausio 11 d. Raseinių krašto istorijos muziejuje atidaryta fotomeno konkurso „Žemaitijos legenda“ paroda. Joje buvo paskelbti ir apdovanoti šio konkurso laureatai.
                      Daugelį apdovanojimu atsiėmė gausiai į parodos atidarymą suvažiavę Žemaitijos foto klubų iš Naujosios Akmenės,  Mažeikių atstovai. Raseinių fotomeno kūrėjai tikrai galėtų pavydėti tokios organizuotos ir nuoseklios veiklos, įtraukiančios į kūrybinį procesą nemažai žmonių. Juk fotografija yra viena iš prieinamiausių meninės saviraiškos priemonių.
                      Taigi šio, jau antrojo konkurso „Žemaitijos legenda“ lauretais tapo: I vieta – Nijolė Jankuvienė (Plungė), II – III vietas pasidalino Mantas Viržintas (Rietavas) ir Sigitas Kazlauskas (Viekšniai). Taip pat skirtos keturios paskatinamosios premijos, kurias laimėjo Evelina Biliūnaitė (Šiaulių r.), Rūta Račiūnaitė (Raseiniai), Simonas Mikalauskis (Kaunas) ir Vytautas Ruškys (Naujoji Akmenė).
                       Sveikiname nugalėtojus, o kitus fotografus kviečiame apsilankyti parodoje ir drąsiai dalyvauti kitame fotomeno konkurse „Žemaitijos legenda“, kuris, tikėkimės, vėl kada nors įvyks…

Teksto autorius:RRKC projektų vadovas, projekto koordinatorius Arūnas Kazlauskas,
Parodos atidarymo nuotraukų autoriai: Sigitas Kazlauskas, Mantas Viržintas, Arūnas Kazlauskas

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us