Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Šiluvoje atvira liepsna degė negyvenamas pastatas

Sausio 21 d. Raseinių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ekipažai vyko į du iškvietimus. Šiluvoje degė negyvenamas namas, Nemakščių miestelyje medinio namo kamine užsidegė suodžiai.

Vakar apie 05:31 val. pranešė, kad Šiluvos miestelyje, Jono Pauliaus II g., atvira liepsna dega negyvenamas namas. Sodyboje esančios katilinės stogas degė atvira liepsna.

Pastatas vieno aukšto, su palėpe, 11×6 m dydžio, dviejų dalių, viena dalis mūrinė (joje įrengtas gyvenamas kambariukas ir 3×3 m dydžio katilinė), kita dalis skardinė (joje buvo biokuras), perdanga gelžbetonio plokštės, stogas dengtas šiferiu.

Nudegė stogas, sudegė palėpėje sukrauti namų apyvokos daiktai, aprūko katilinės sienos. Patalpoje, kurioje buvo sukrautas biokuras, išdegė 10 m² sienų, iškaltų medinėmis lentomis. Buvo nutiesta 100 m magistralinė linija nuo gaisrinio hidranto. Vanduo buvo imamas iš dirbtinio vandens telkinio, esančio už 30 m nuo gaisravietės. Pastate dūmų detektoriaus nebuvo.

Apie 10:15 val. gautas pranešimas, kad Nemakščių miestelyje, Pšemilso Neveravičiaus g., kamine dega suodžiai. Degė suodžiai, pavojaus nebuvo. Namas 7×10 m, 1 aukšto, su mansarda, medinis, apkaltas plastikinėmis dailylentėmis, stogas dvišlaitis, bitumo. Dūmų detektorius pritvirtintas, bet neveikiantis.

Kauno PGV informacija

Subscribe
Notify of
guest
1 Komentarai
Naujausi
Seniausi Most Voted
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus
ailita

tokias nebuvimo ir neveikimo problemas labai gerai issprendzia baudos

Contact Us