Raseinių naujienų portalas

Sveikata

„Iki“ šiemet iš viso atsisakys gyvos žuvies akvariumų, „Maxima“ mažins skaičių

Prekybos tinklas „Iki“ šiemet planuoja iš viso atsisakyti gyvos žuvies akvariumų, „Maxima“ mažins jų skaičių.

„Nuo 2018 metų nei vienoj rekonstruotoj parduotuvėj nebėra gyvos žuvies akvariumų, iki šių metų pabaigos jų neliks nei vienoj parduotuvėj, bus tik skrosta žuvis“, – BNS sakė prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė Indrė Baltrušaitienė.

Pasak centro atstovės, gyvų žuvų akvariumų nuspręsta atsisakyti, nes sudėtinga užtikrinti joms geras sąlygas, ypač šventiniu laikotarpiu. 

„Viena iš priežasčių yra užtikrinti gyvų žuvų gerovę, nes ypač šventiniu laikotarpiu jų yra labai daug ir sunku padaryti, kad jos nenukentėtų“, – teigė I. Baltrušaitienė.

Prekybos tinklas „Maxima“ ketvirtadienį paskelbė, kad gyvos žuvies akvariumų ketina atsisakyti palaipsniui. 

Anot pranešimo, per šiuos metus šešiose tinklo parduotuvėse akvariumų skaičius bus sumažintas nuo dviejų iki vieno arba jų atsisakyta visai, o naujai statomose – akvariumai nebus įrenginėjami.

Anot prekybos tinklo pranešimo, šiuo metu akvariumai su gyva žuvimi yra didesnio formato „Maximos“ parduotuvėse, kuriose yra įrengta po vieną arba du akvariumus.

„Norfos“ atstovas Darius Ryliškis BNS patvirtino, kad prekybos tinklas neturi gyvos žuvies akvariumų.

Akvariumų nėra ir tinkle „Lidl“. „Mes laikomės pozicijos, kad nebūtų gyvos žuvies akvariumų“, – BNS sakė tinklo atstovė Greta Cibulskaitė.

Prekybos tinklus nutraukti prekybą gyva žuvimi ragina gyvūnų teisių gynėjai.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us