Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Raseiniuose darbo inspekcijos pareigūnai tikrino įmones

Siekiant nustatyti nelegalaus darbo atvejus ir užkirsti kelią nelaimingiems atsitikimams darbe, Raseinių policijos Veiklos skyriaus pareigūnai kartu su Valstybinės darbo inspekcijos Šiaulių skyriaus darbuotojais praėjusią savaitę vykdė tikslinę prevencinę priemonę. Reido metu patikrintos trys Raseiniuose veiklą vykdančios įmonės.

Apsilankius vienoje medienos gamybos įmonėje išsiaiškinta, kad joje nėra sudarytas darbo grafikas, todėl bus sprendžiamas klausimas dėl atsakomybės taikymo šios įstaigos vadovui.

Darbo inspekcijos atstovai turėjo informacijos, kad kitoje medienos apdirbimo bendrovėje darbuotojams nesumokami atlyginimai, todėl nutarta ten apsilankyti. Netikėto patikrinimo metu nustatyti darbų saugos pažeidimai. Įmonės vadovei inspektoriai surašė reikalavimą pašalinti darbų saugos reikalavimų trūkumus, o vėliau bus sprendžiamas klausimas ir dėl vadovės atsakomybės.

Reido metu buvo patikrintas Dubysos g. esantis garažų masyvas, kuriame užsiimama naudotų automobilių ardymu. Paaiškėjo, kad du garažuose besidarbuojantys asmenys verčiasi veikla, kuriai reikalingas leidimas, tačiau vyrai tokio leidimo neturi. Dėl neteisėtos veiklos Valstybinės darbo inspekcijos Šiaulių skyriuje jiems pradėtos administracinių nusižengimų bylų teisenos ir gresia administracinės nuobaudos.

Policijos ir Valstybinės darbo inspekcijos pareigūnų bendradarbiavimas padeda užtikrinti, kad inspektorių teisėti reikalavimai būtų deramai vykdomi. Tokie reidai bus organizuojami ir ateityje.

Šiaulių apskr. VPK informacija

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us