Raseinių naujienų portalas

Politika

G. Nausėda ragina likusį laiką iki rinkimų partijas telktis konstruktyviam darbui

Prezidentas Gitanas Nausėda ragina parlamentinių partijų lyderius artėjant rudenį vyksiantiems Seimo rinkimams vengti populizmo ir tikisi konstruktyvumo, sako prezidento patarėjas Povilas Mačiulis.

„Seimo rinkimų politinis sezonas prasidėjo, todėl prezidentas tikisi, kad šis sezonas bus konstruktyvus ir bus kalbama apie tai, ko reikia šalies raidai kuriant gerovės valstybę, o ne veliantis į kažkokius asmeniškumus ir politines batalijas“, – žurnalistams antradienį sakė P. Mačiulis, po G. Nausėdos susitikimo su opozicinių socialdemokratų lyderiu Gintautu Palucku.

Šalies vadovas antradienį pradėjo susitikimų ciklą su parlamentinių partijų vadovais.  

Anot P. Mačiulio, su lyderiais tikimasi aptarti partijų programines nuostatas, kitos kadencijos prioritetus, taip pat paties prezidento įstatymų iniciatyvas, pateiktus pasiūlymus atmestam Civilinio turto konfiskavimo įstatymui. Su G. Palucku, anot jo, taip pat aptarti švietimo, socialiniai klausimai, reikalingi pokyčiai šiose srityse.

„Prezidentas su partijos lyderiu kalbėjo apie artėjantį pusmetį ir kaip galima kuo konstruktyviau per šį pusmetį padaryti valstybei reikalingus darbus. Buvo kalbama apie tuos įstatymus, kurie šiuo metu aktualūs: Viešųjų pirkimų įstatymas, Civilinio turto konfiskavimo įstatymas“, – sakė P. Mačiulis.

„Prezidentas sieks, kad ir pasiūlymai, ir iniciatyvos pirmiausia būtų įgyvendinamos tų, kurie turės galimybę įgyvendinti, kad jos būtų subalansuotos ir kad valstybėje būtų kuo mažiau populizmo“, – pridūrė jis.

G. Paluckas žiniasklaidai teigė, kad socialdemokratai palaiko prezidento darbotvarkę, o siūlomos antikorupcinės iniciatyvos, pasiūlymai netaikyti Civilinio turto konfiskavimo atgaline tvarka, yra labai „svarbūs, logiški ir priimtini“.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us