Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Vilniuje atidaroma studijoms skirta paroda

Ketvirtadienį Vilniuje, parodų ir kongresų centre „Litexpo“ atidaroma kasmetinė tarptautinė mokymosi, studijų ir karjeros planavimo paroda „Studijos“.

Dvi dienas vyksiančioje parodoje bus pristatomos Lietuvos profesinio mokymo įstaigos, kolegijos ir universitetai, neformalus švietimas, tarptautinės studijų programos, kalbų kursai, informacija apie planavimą, savanorystę.

Šių metų naujovė – atskira erdvė, skirta mokymuisi visą gyvenimą, pranešė Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

Mokinių grupes atlydėję mokytojai galės įsikurti jiems numatytoje erdvėje – „Mokytojų kambaryje“.

„Šių metų parodoje moksleivių lauks daugiau nei 100 įkvepiančių renginių, susitikimai su daugiau nei 180 mokymosi įstaigų, profesinių mokyklų, bei alternatyvūs pasiūlymai, tokie kaip savanorystė. Vyks profesinio meistriškumo konkursai“, – teigiama ministerijos pranešime.

Ketvirtadienį abiturientams organizuojama diskusija apie brandos egzaminus, priėmimą į aukštąsias mokyklas, studijų kokybę, profesijos pasirinkimą, ateities perspektyvas ir kt.

Anot ministerijos, kasmet paroda pritraukia iki 30 tūkst. 9–12 klasių moksleivių, pedagogų, tėvų iš visos Lietuvos. Statistika rodo, kad apie 50 proc. moksleivių atvyksta iš Lietuvos mažesnių miestų ir regionų.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us