Raseinių naujienų portalas

Kultūra

M. Norkaus fotografijų paroda atkeliauja į Raseinius

Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešoji biblioteka 2020 kovo 6 d. 16 val. maloniai kviečia visus į jubiliejinę Mindaugo Norkaus fotografijų parodą „Akimirkos“.

Paroda pristato per 34 portretų, fotografuotų nuo 1975m. ligi šiol, įamžinant mūsų pasišventusių menininkų ir kultūros puoselėtojų gyvenimo akimirkas. Tai kelių kartų aktorių, režisierių, rašytojų, dailininkų ir kompozitorių plejada.

Ilgai besidarbuodamas Lietuvos televizijoje, Lietuvos kino studijoje ir „Studijoje 2000“ Mindaugas Norkus nuolat bendradarbiavo su režisieriais: V. Žalakevičiumi, M. Giedriu, A. Araminu, aktoriais: R. Ramanausku, V. Mainelyte, G. Girdvainiu, I. Dapkūnaite, O. Juodyte-Chadaravičiene, dailininku V. Kalinausku, režisiere ir aktore G. Dauguvietyte, kompozitoriais ir dirigentais G.Kuprevičiumi, S. Sondeckiu, K. Kavecku, D. Katkum, rašytojais R. Granausku, S. Geda, A. Baltakiu, J. Apučiu, J. Ivanauskaite, garbiais Dainų švenčių baletmeisteriais, šokėjais, meno vadovais, kitais iškiliais menininkais.

Laikas negailestingai retina mūsų kultūros didžiūnų gretas, o dešimtmečius saugomos nuotraukos kvieste kviečia sustoti, akylai, neskubriai pasidalinti ta įstabia akimirka, kuri daugiau nebesugrįš, tik liks paliudyti meilingą žvilgsnį, gilią pagarbą ir itin artimą, nuoširdų fotografo santykį su savo herojais.

Mindaugas Norkus yra žinomo tapytojo Vinco Norkaus sūnus, tęsiantis menines šeimos tradicijas ir nepamirštantis savo šaknų.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us