Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Pirmą kartą per 54 metus atšaukiama tarptautinė turizmo paroda Berlyne

Dėl koronaviruso grėsmės atšaukta „ITB Berlin“, viena didžiausių Europoje tarptautinių turizmo parodų, kuri turėjo vykti Vokietijos sostinėje kovo 4–8 dienomis, pranešė renginio organizatoriai. 

„Dėl didėjančios viruso COVID-19 plitimo grėsmės federalinė sveikatos apsaugos ministerija ir federalinė ekonomikos ministerija paskelbė apie „ITB Berlin“ atšaukimą. Šarlotenburgo-Vilmersdorfo apylinkės sveikatos apsaugos institucijos sugriežtino reikalavimus ir nori, kad visi dalyviai parodos organizatorius informuotų, ar, prieš atvykdami į Berlyną, jie lankėsi užkrėstuose rajonuose ir ar bendravo su žmonėmis, atvykusiais iš tokių rajonų. Mes negalime įvykdyti visų šių reikalavimų“, – rašoma parodą organizuojančio parodų centro „Messe Berlin“ paskelbtame pranešime.

Parodų centras pažymėjo, jog paroda, kurioje dalyvauja 10 tūkst. bendrovių iš 180 pasaulio šalių, yra nepaprastai svarbi pasaulio turizmo sektoriui.

„Atšaukti šį svarbiausią renginį mus galėjo priversti tik valdžios, kuri turi būtinos informacijos apie padėtį, susijusią su koronavirusu, ir atitinkamų įgaliojimų, reikalavimai. Atsakome už lankytojų sveikatą ir gerovę ir … esame priversti paklusti šiems reikalavimams“, – pareiškė „Messe Berlin“ vadovas Christianas Goeke (Kristianas Gekė).

Parodų centras taip pat pabrėžė, jog su tokia padėtimi susidūrė pirmą kartą per 54 parodos rengimo metus.

„ITB Berlin“ laikoma viena iš dviejų pagrindinių turizmo parodų pasaulyje. Dar vasario 25-ąją organizatoriai tikino, kad ji įvyks.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us