Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Savivaldybės administracija išsipūtė dviem naujais skyriais

Nuo šių metų kovo 1 dienos Raseinių rajono savivaldybės administracijoje – nauja struktūra. Ji parengta ir Tarybos patvirtinta dar praėjusių metų pabaigoje. Vienu iš naujos struktūros pateikiamų uždavinių – efektyvinti administracijos darbą. Ši naujosios valdžios užgaida savivaldybei kainavo ne vieną tūkstantį eurų (daugiau nei 4 000 eurų), mat buvo pasamdytas auditorius, kuris „vertino“ administracijos struktūrą ir pateikė rekomendacijas, kurios tarp savivaldybės ilgamečių darbuotojų ir specialistų buvo sukėlusios nemažą diskusijų audrą apie auditoriaus kompetenciją.

Visgi remiantis auditoriaus rekomendacijomis buvo įsteigti 2 skyriai – Viešosios tvarkos ir Komunikacijos, kultūros ir turizmo skyriai. Administracijos vadovo E. Jonylos (jis įvardijamas kaip šio projekto autorius ) siūlymu rajono Taryba, tuo pačiu sprendimu, patvirtino ir didžiausią leistiną pareigybių skaičių.

Naujai įsteigtame Viešosios tvarkos skyriuje, kol kas nurodyti tik 3 specialistai – skyriaus vadovė Vilma Kundrotienė ir vyriausias specialistas Donatas Dabašinskis, vyriausiasis specialistas ekologijai Tomas Andriulis. Pagal priimtą naują struktūrą šiame skyriuje turėtų būti 5 pareigybės: 2 ekologai, 1 specialistas atsakingas už civilinę, priešgaisrinę, darbų saugą bei mobilizaciją, bei numatytos dvi naujos pareigybės, kurios turės užtikrinti viešąją tvarką savivaldybės teritorijoje. Viešosios tvarkos skyriaus uždaviniai – itin platūs: nuo aplinkos kokybės gerinimo iki viešosios tvarkos užtikrinimo.

Kitas naujas savivaldybės administracijos skyrius – Komunikacijos, kultūros ir turizmo. Jam vadovauja Judita Radavičienė (buvusi Vietinio ūkio ir turto valdymo sk. specialistė). Šio skyriaus tikslas – užtikrinti glaudesnį komunikavimą su visuomene ir užsienio partneriais. Skyriuje numatytos 4 pareigybės. Specialistai į jį pervesti dirbti iš kitų esamų skyrių.

Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriaus funkcijos padalintos dviem skyriams. Dalis funkcijų, tokių kaip kelių, gatvių priežiūra, savivaldybės objektų statyba, remonto darbai, statybų projektai perduoti Strateginio planavimo ir projektų valdymo skyriui.

Architektūros ir teritorijų planavimo skyriuje planuojama steigti 1 nauja pareigybė statinių priežiūrai, bešeimininkių pastatų administravimui užtikrinti.

Į Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyrių perkeliama viešųjų pirkimų funkcija bei visos personalo valdymo funkcijos.

Planuojama taikyti vieno langelio principą ir Raseinių savivaldybėje. Gaunami dokumentai planuojami registruoti ne atskiruose skyriuose, bet Bendrųjų reikalų ir informacinių technologijų skyriuje.

Nuo kovo 1 dienos savivaldybės administracijos skyriuose nelieka pavaduotojų pareigybės. Buvę skyrių pavaduotojai tiesiog pervadinti vyriausiais specialistais.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us