Raseinių naujienų portalas

Sveikata

Abu nauji koronaviruso atvejai – įvežtiniai, sako ministras

Antradienį nustatyti du nauji koronaviruso atvejai – įvežtiniai, pranešė sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

„Tai yra šeima, kauniečiai, vyras ir žmona, 1980 ir 1985 metų gimimo. Jie viešėjo Šiaurės Italijoje, slidinėjo vasario 29 – kovo 6 dienomis“, – trečiadienį Vyriausybėje žurnalistams sakė ministras.

Ministro duomenimis, kauniečiai į Lietuvą grįžo kovo 7 dieną automobiliu. Grįžę užpildė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro formą. 

Sukarščiavę jie iškvietė greitąją medicinos pagalbą. A. Verygos teigimu, šiuo metu jie jaučiasi neblogai, gydomi Kauno klinikinėje ligoninėje.

Su infekuotais asmenimis kontaktavę du asmenys izoliuoti namuose. A. Veryga juos apibūdino kaip aukštos rizikos, tai yra artimi giminaičiai.

Du nauji koronaviruso atvejai patvirtinti antradienio vakarą. Tuomet bendras šalyje patvirtintų užsikrėtimo atvejų skaičius išaugo iki trijų.

Pirmasis užsikrėtimo koronavirusu atvejis Lietuvoje nustatytas vasario 28 dieną iš Italijos grįžusiai šiaulietei. Jos mėginiai dar yra teigiami, todėl laikoma ligoninėje.

Iki šiol iš viso atlikta 290 tyrimų dėl įtariamo koronaviruso.

Šiuo metu Lietuvoje stebimi daugiau kaip 5,5 tūkst. žmonių, kurie grįžo iš viruso labiausiai paveiktų teritorijų užsienyje.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us