Raseinių naujienų portalas

Sveikata

Dezinfekciniu rankų skysčiu prekybininkai prekiaus jau netrukus

Alkoholio gamybos bendrovė „Vilniaus degtinė“ jau pagamino 100 tūkst. litrų dezinfekcinio rankų skysčio, jis netrukus pasirodys prekybos vietose. Kosmetikos gamintoja „BIOK laboratorija“ taip pat sako pagaminusi pirmąją partiją, kuri iškeliavo į parduotuves. 

Viename didžiausių prekybos tinklų „Maxima“ šiuo skysčiu numatoma pradėti prekiauti jau šią savaitę. 

„Esame pasirengę visiškai patenkinti Lietuvoje susidariusią šio produkto paklausą. Jis jau iškeliavo į „Maximos“ prekybos tinklą ir mūsų distribucijos partneriams „Sanitex“ ir „Tamro“. Netrukus jis pasieks ir kitų didžiųjų prekybos tinklų lentynas“, – pranešime sakė įmonės vadovas Rokas Mituzas.

Anot jo, įmonės didesnius kiekius skysčio užsisako tiesiogiai.

Tačiau įmonės teigimu, jai vis dar neleidžiama gaminti paviršių dezinfekcinio skysčio, kurio prašo savivaldybės, mokymo įstaigos, viešbučiai ir viešojo maitinimo įstaigos, biurų valdytojai, logistikos ir transporto įmonės, paslaugų ir prekybos centrai bei kitos įstaigos. 

„Mes norime ir galime patenkinti susidariusį didžiulį paviršių dezinfekcinio skysčio poreikį, tačiau Sveikatos apsaugos ministerija teigia, kad jo nėra ir šis klausimas bus sprendžiamas, kai, jų manymų, toks poreikis bus“, – sakė R. Mituza.

„BIOK laboratorija“ sako jau pagaminusi pirmąją valomojo rankų gelio partiją, kuri iškeliavo į prekybos tinklus „Iki“ ir „Drogas“, tačiau kiek jo pagaminta, įmonė neatskleidė.

„Dabar viskas priklauso nuo to, kaip greitai tinklai paskirstys po savo parduotuves. (…) Gali būti, kad  savaitgalį pasirodys „Iki“ parduotuvėse, o „Droge“ kitą savaitę“, – BNS sakė „BIOK laboratorijos“ rinkodaros vadovė Ieva Čepononė.

Pasak jos, įmonė jau gavo papildomų žaliavų ir kitą savaitę pradės naujos partijos gamybą. 

„Mūsų tikslas yra užtikrinti parduotuvių poreikį, valstybinėms įstaigoms tokių pajėgumų ir kiekių neturime“, – teigė I. Čepononė.

„Maximos“ tinkle „Vilniaus degtinės“ skystis turėtų atsirasti šią savaitę. Bendrovei jo tieks ir „BIOK laboratorija“ bei „Cosmoway“. Skysčio „Maxima“ teigia užsisakiusi ir iš Latvijos gamintojo, tačiau jo neatskleidė. 

„Iki šios savaitės pabaigos dezinfekcinio rankų skysčio turėtume gauti iš jį pradėjusios gaminti „Vilniaus degtinės“. Kol kas neturime tikslaus laiko, kada dar du lietuvių gamintojai bus pasiruošę mūsų parduotuvėms tiekti dezinfekcinį skystį – numatoma, kad tai įvyks per ateinančias kelias savaites“, – BNS sakė „Maximos“ komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

„Kitos savaitės antroje pusėje planuojame ir didelę dezinfekcinio gelio siuntą iš vieno Latvijos gamintojo, iš kurio taip pat esame užsisakę ir dezinfekcinio skysčio rankoms“, – pridūrė ji.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us