Raseinių naujienų portalas

Sveikata

Lietuvoje patvirtinti trys nauji koronaviruso infekcijos atvejai

Lietuvoje patvirtinti dar trys koronaviruso infekcijos atvejai, penktadienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija (SAM).

„Turime nustatytus tris naujus atvejus, kol kas gera žinia, kad jie visi yra įvežtiniai, tai reiškia, kad mes nepareiname į kitą fazę, kur virusas plinta nuo mūsų gyventojų viduje“, – per spaudos konferenciją informavo sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

Pasak jo, vienas naujas atvejis nustatytas Klaipėdoje, antras – Vilniuje Ispanijos pilietei, trečias – Kaune.

„Ispanijos pilietė – iš Madrido, jai nustatytas virusas Vilniuje, Klaipėdoje užkrėsta atvykusi iš Tenerifės moteris, Kaune kaunietis – grįžęs iš Italijos“, – sakė A. Veryga.

Sveikatos apsaugos ministras teigė, kad nė vieno iš trijų pacientų būklė, jo žiniomis, nėra sudėtinga, jie nepriklauso rizikos grupei.

„Nė vienas, kiek turiu informacijos, nėra sunkus pacientas, sveikatos būklė nėra kuo nors ypatinga, visi nėra pagyvenę, nėra rizikos grupės, tiek galiu suteikti informacijos“, – sakė A. Veryga.

Kauno klinikinės ligoninės Infekcinių ligų klinikos vadovė Auksė Mickienė teigė, kad Kaune gydomas vyras nėra susijęs su ankstesniais dviem nustatytais koronaviruso atvejais.

„Mano žiniomis, tai nėra susiję su tais dviem, tikrai detalios informacijos dar nežinau ir negaliu žinoti, kiek yra žinoma, tai tiesiog žmogus, slidinėjęs Šiaurės Italijoje, grįžęs vasario 29 dieną ir susirgo“, – sakė A. Mickienė.

Nustačius šiuos atvejus, bendras koronaviruso infekcijos atvejų skaičius šalyje išaugo iki šešių.

Anksčiau koronavirusas nustatytas šiaulietei ir kauniečių porai. Visi jie lankėsi Šiaurės Italijoje. Šie asmenys gydomi ligoninėse.

Dėl koronaviruso grėsmės Lietuvoje paskelbta ekstremali situacija.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us