Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Policija skirs dar daugiau dėmesio kovodama su karantino nesilaikančiais asmenimis

Policija informuoja, kad nuolat sulaukia pranešimų apie asmenis, karantino metu siūlančius ar ieškančius atlikti įvairias, daugiausia su grožiu susijusias, paslaugas. Gausu pranešimų ir apie lankytinose vietose bei daugiabučių kiemuose besibūriuojančius gyventojus, grupėse žaidžiančius vaikus.

Primename, kad karantino metu draudžiama teikti grožio paslaugas, atvirose ir uždarose erdvėse organizuoti susibūrimus. Tėvai privalo užtikrinti, kad vaikai neturėtų kontakto su kitais asmenimis, nežaistų su kitais vaikais. Plačiau apie karantino režimą: https://bit.ly/33vWKTu

Policija išplatino tokį pranešimą:

„Informuojame, kad artimiausiu metu daugiau policijos pareigūnų patruliuos viešose vietose. Siekiame atkreipti dėmesį, kad svarbu laikytis karantino režimo, o jo nesilaikantys rizikuoja būti nubausti.

Kas gresia, nepaisantiems karantino režimo:
LR ANK 45 str. (visuomenės sveikatos srities Europos Sąjungos reglamentų ar sprendimų, higienos norminių aktų ar kitų visuomenės sveikatos srities teisės aktų, Lietuvos Respublikos žmonių užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymo pažeidimas) nesilaikymas užtraukia įspėjimą arba baudą nuo 60 iki 600 eurų, o juridinių asmenų vadovams nuo 140 iki 1 200 eurų.
LR ANK 506 str. (statutinio valstybės tarnautojo, karo policijos ar žvalgybos pareigūno teisėto nurodymo ar reikalavimo nevykdymas) nesilaikymas užtraukia baudą nuo 90 iki 140 eurų.
LR BK 277 str. (tas, kas pažeidė teisės aktų dėl sveikatos apsaugos reikalavimus ar užkrečiamųjų ligų profilaktikos kontrolės taisykles, jeigu dėl to išplito susirgimas ar kilo epidemija) nesilaikymas užtraukia baudą arba areštą, arba laisvės atėmimą iki 3 metų.“

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us