Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Kelios dešimtys lietuvių izoliavosi specialiose patalpose didžiuosiuose šalies miestuose

Kelios dešimtys iš užsienio grįžusių lietuvių save izoliavo specialiose patalpose didžiuosiuose šalies miestuose.

„Šiuo metu apie 20 asmenų yra izoliuoti“, – BNS perduotame komentare teigė Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Paulius Keras.

Jis taip pat teigė, kad šiuo metu savivaldybė numačiusi apie pustrečio šimto tokių patalpų iš užsienio grįžusiems žmonėms, kurie neturi galimybės savęs izoliuoti namuose.

„Šiai minutei turime apie 250 vietų, numatytų izoliacijai, kur galėtų būti apgyvendinti galbūt koronavirusu užsikrėtę asmenys. Šis skaičius gali didėti, nes vyksta diskusijos su viešbučiais, apgyvendinimo paslaugas teikiančiomis įmonėmis“, – teigė jis.

Klaipėdos mieste žmonių, kurie pasinaudojo savivaldybės numatyta paslauga, yra panašiai kaip ir Kaune. 

„Dabar yra 16 asmenų, kurie yra izoliuoti asmenys“, – BNS informavo uostamiesčio savivaldybės atstovė spaudai Aušra Lukauskienė.

Pasak jos, šiuo metu savivaldybė žmonių saviizoliacijai numačiusi 539 vietas.

Tiek Kauno, tiek Klaipėdos atstovai taip pat nusprendė neviešinti konkrečių vietų, kurios skirtos žmonių saviizoliacijai, tačiau įvardijama, kad tai yra viešbučiai, moteliai, kitos apgyvendinimo įstaigos, taip pat savivaldybėms priklausančios patalpos.

Tuo metu Vilniaus miesto savivaldybė BNS teigė daugiau informacijos apie saviizoliacijai skirtas patalpas ir jose jau gyvenančius žmones galinti pateikti per spaudos konferenciją pirmadienį.

Saviizoliacijai skirtas patalpas numačiusios ir kitų miestų bei rajonų savivaldybės.

Visiems grįžusiesiems į Lietuvą privalomas 14 dienų karantinas, už jo pažeidimą gresia teisinė atsakomybė.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us