Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Medikams išdalinta 3,2 mln. įvairių apsaugos priemonių

Medikams jau išdalinta 3,2 mln. įvairių apsaugos priemonių, trečiadienio vakarą skelbia Sveikatos apsaugos ministerija (SAM). 

Ministerijos teigimu, respiratoriai, vienkartinės pirštinės, apsauginiai akiniai Lietuvą pasiekė specialiais skrydžiais iš Kinijos.

Priemonės po gydymo įstaigas išvežiojamos padedant Lietuvos paštui.

SAM nurodo, kad respublikinėms ligoninėms, greitosios medicinos pagalbos stotims ir tiesiai savivaldybėms buvo išsiųstos dvi priemonių siuntos – kovo 28-ąją ir balandžio 1-ąją, t.y. trečiadienį. 

Pavyzdžiui, Vilniaus Santaros ir Kauno klinikos yra gavusios po 36 tūkst. respiratorių, 6 tūkst. akinių, 540 tūkst. vienetų vienkartinių pirštinių. Šiaulių ir Panevėžio respublikinės ligoninės gavo po 3 tūkst. akinių ir 270 tūkst. pirštinių,  respiratorių Šiaulių ligoninė gavo 18 tūkst., Panevėžio – 23 tūkstančius.

Klaipėdos universitetinei ligoninei iš viso skirta 16 tūkst. respiratorių, 2 tūkst. akinių ir 180 tūkst. pirštinių – ši ligoninė yra tarp dviejų, kuriose nustatyta daugiausiai COVID-19 užsikrėtusiųjų medikų.

Kiek šių priemonių gavo mažesnės ligoninės, tokios, kaip Ukmergės, kurioje taip pat daug užsikrėtusių medikų, ministerija atskirai neskelbia.

Naujausiais duomenimis, Lietuvoje patvirtintas 581 užsikrėtimo koronavirusine infekcija atvejis, aštuoni žmonės mirė, septyni pasveiko.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us