Raseinių naujienų portalas

Kita

Sergantieji lengva koronaviruso forma galės būti izoliuoti ir reabilitacijos įstaigose

Lengva koronaviruso forma sergantys žmonės galės būti izoliuoti ir medicininės reabilitacijos įstaigoje, trečiadienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija. 

Pasak pranešimo, sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos sprendimas numato, kad į reabilitacijos įstaigas pacientai galės būti vežami iš visos Lietuvos, nepriklausomai nuo jų gyvenamosios vietos.

Už paciento pervežimą bus atsakinga savivaldybė, kurioje jis gyvena, sveikatos priežiūra nuotoliniu būdu rūpinsis šeimos gydytojai, o reabilitacijos įstaigoje prižiūrės budintis slaugytojas.

Pacientai iš medicininės reabilitacijos klinikos bus išrašomi, jeigu atlikus du koronaviruso infekcijos testus per parą abu gauti rezultatai bus neigiami. Pacientas, kuriam nebuvo atlikti pakartotiniai tyrimai, bus laikomas pasveikusiu po 37 dienų nuo ligos diagnozavimo ir taip pat bus išrašomas iš įstaigos.

Pacientai, kuriems nereikia specifinio simptominio gydymo, nėra guldomi į ligonines – laikydamiesi izoliavimosi taisyklių, jie gydosi namuose, kitoje gyvenamojoje vietoje ar savivaldybės numatytose patalpose. 

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us