Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Kol kas situacija Raseinių rajone kontroliuojama, tačiau likite namuose

Beveik po metų laiko Raseinių rajono savivaldybės vadovybė surengė spaudos konferenciją. Pirmoji vyko po mero inauguracijos, 2019 m. balandžio 15 d.

Į spaudos konferenciją buvo pakviesti visi rajono žiniasklaidos atstovai, tačiau nuotoliniu būdu vykusioje spaudos konferencijoje dalyvavo tik dviejų internetinių portalų žurnalistai.

Raseinių rajono vadovybei regis, teko pripažinti, kad „savivaldybės darbų viešinimas“ operatyviausiai atliekamas internetiniuose portaluose. Spaudos konferencijoje, viešinimo paslaugas (keliasdešimt tūkstančių aurų) laimėję savaitraščio „Alio, Raseiniai“ žurnalistai, nepasirodė.

Situacija – kol kas kontroliuojama

Pasak, spaudos konferencijoje dalyvavusio rajono mero A. Bautronio, Raseinių rajone kol kas situacija valdoma, nėra didelio sergamumo, saviizoliaciją vykdantys asmenys paiso karantino taisyklių, stengiamasi medikus aprūpinti būtinomis apsaugos priemonėmis.

Raseinių rajone kol kas yra tik 70 vietų, skirtų asmenims, kurie neturi galimybės saviizoliuotis namuose. Tačiau administracijos direktorius E. Jonyla patikino, kad yra kalbamasi su vietos verslininkais, kaimo turizmo sodybų šeimininkais, tad esant poreikiui, vietų skaičius didės.

Numatomos ženkliai didesnės baudos nesilaikantiems karantino rekomendacijų, ar saviizoliacijos taisyklių

Raseinių rajono policijos komisariato vadovas A. Košikas informavo, kad per karantino laikotarpį mūsų rajone buvo registruoti 46 pranešimai apie pažeistas saviizoliacijos taisykles, surašyti 3 protokolai. Tačiau pareigūnas pabrėžę, kad laikas, kai policijos pareigūnai už nusižengimus tik pabardavo baigėsi. Įsigaliojo griežtesnių baudų metas.

Sunkiausias laikotarpis – greitosios medikams

Savivaldybės gydytoja A. Juškienė informavo, kad kol kas didžiausią krūvį patiria mūsų Greitosios pagalbos medikai. Šiuo metu būtent ant jų pečių gula didžioji našta. Specialistė į klausimą, ar ligoninės darbuotojai yra paruošti kritiniam atvejui, kai sergamumas padidės ir Raseinių rajone atsakė, kad „mes kalbame su įstaigų vadovais, instruktuojame ir tikimės, kad vadovai bendrauja su savo kolektyvais.“

Visą spaudos konferenciją galite žiūrėti čia:

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us