Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Policija: Ne visi skundai dėl karantino pažeidimo pasitvirtina

Per šeštadienį ir sekmadienį Šiaulių apskrities policija sulaukė 8 pranešimų apie karantino taisyklių pažeidimus: po du iš Pakruojo r. ir Šiaulių miesto, po vieną iš Šiaulių r., Raseinių r., Joniškio r. ir Radviliškio r. Visą savaitgalį pareigūnai vyko tikrinti ar asmenys laikosi privalomos saviizoliacijos, tačiau tokių pažeidimų nenustatyta.

Vis dėlto už karantino taisyklių pažeidimus Šiaulių apskrityje atsakomybės išvengti nepavyko 5-iems jaunuoliams: vienam 16-mečiui iš Pakruojo r. ir keturiems šiauliečiams. Pastarieji vakar vakare būriavosi vieno namo kieme, nesilaikydami saugaus 2 m atstumo, todėl policijos pareigūnai jiems surašė protokolus pagal Administracinių nusižengimų kodekso 45 str. 4 dalį. Kadangi jaunuoliai anksčiau nebuvo nusižengę, jiems suteikta teisė susitaikyti su valstybe ir skirta po pusę minimalios baudos – 250 €.

Šeštadienį policijos pagalbos prireikė vieno Šiauliuose įsikūrusio viešbučio darbuotojams. Į viešbutį karantinavimui atvežti iš Londono grįžę du vyrai, gimę 1989 m. ir 1963 m., bei dvi moterys, gimusios 1995 m. ir 1994 m., nesutiko su karantinavimo sąlygomis, motyvuodami, kad nenori būti užrakinti kambaryje. Po pokalbio su pareigūnais situacija išsisprendė taikiai – trys parvykėliai galiausiai sutiko likti viešbutyje, o moteris, gimusi 1995 m., nusprendė izoliuotis namuose.

Primename, kad karantinas šalyje paskelbtas siekiant suvaldyti koronaviruso plitimą, todėl būtina laikytis karantino taisyklių, o pažeidėjams gresia baudos nuo 500 iki 1500 eurų.

Šiaulių apskr. policijos informacija

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us