Raseinių naujienų portalas

Nuomonės

„Maxima“ ir „Rimi“ darbuotojams taip pat mokės priedus

Karantino metu padidėjus darbo krūviui ir sveikatos rizikai, prie dvejų prekybų tinklų, praėjusią savaitę pranešusių apie priedus darbuotojams, prisijungė ir „Maxima“ bei „Rimi“. 

„Maxima“ darbuotojams už kovo mėnesį išmokės virš 1,5 mln. eurų priedų, iš jų 0,9 mln. eurų –  papildomi priedai už darbą karantino sąlygomis, pranešė įmonė. Priedai sudarys apie 13 proc. darbuotojų užmokesčio. 

„Kovo mėnesį padidinome skatinamųjų premijų fondą ir jau šią savaitę išmokėsime papildomus priedus už darbą karantino sąlygomis“, – pranešime sakė „Maximos“ vadovė Jolanta Bivainytė.

Priedai bus išmokėti daugiau nei 10 tūkst. prekybos, logistikos, maisto gamybos, apsaugos ir komercijos darbuotojų, iš jų didžioji dalis – apie 8,5 tūkst. – dirba parduotuvėse. Vadovams priedai mokami nebus.

Pernai už kovą „Maximos“ darbuotojams išmokėta virš 0,7 mln. eurų motyvacinių priedų.

„Rimi Lietuva“ darbuotojų atlyginimų fondą padidins beveik 900 tūkst. eurų, o dar apie 360 tūkst. eurų įmonė skirs priedams prie atlyginimų.

„Rimi“ taip pat 50 tūkst. eurų papildė pagalbos darbuotojams fondą – pinigų gaus visose trijose Baltijos šalyse dėl koronaviruso patiriantieji papildomų išlaidų ar sunkumų. 

„Nusprendėme ne tik didinti visuose įmonės padaliniuose dirbančių bei skirtingas funkcijas atliekančių darbuotojų atlyginimus, bet ir peržiūrėti bei dabartinei situacijai adaptuoti periodiškai jiems mokamus priedus. Atsisakėme dalies sąlygų, kurioms esant iki šiol juos skyrėme“, – pranešime sakė „Rimi Lietuvos“ vadovas Giedrius Bandzevičius. 

„Lidl“ kovą trigubai didino priedus parduotuvių bei logistikos centro darbuotojams. Kas mėnesį taikomas 65 eurų priedas augo iki 200 eurų (iki mokesčių), o dirbusiems nuo kovo 18 dienos iki mėnesio pabaigos – iki 130 eurų. Balandį priedai bus mokami toliau – visiems darbuotojams, dirbusiems nuo balandžio 1 iki 13 dienos, jie sieks 130 eurų.

„Iki“ vien už kovo mėnesį darbuotojams išmokės papildomus priedus – iš viso beveik 250 tūkst. eurų. Šalia įprastai mokamų priedų išmokas už darbą kenksmingomis sąlygomis gaus visi parduotuvių darbuotojai. Jas mokėti ketinama, kol baigsis karantinas. 

„Norfa“ kol kas savo planų nekomentavo. 

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us