Raseinių naujienų portalas

Kita

Brandos egzaminai planuojami birželio pabaigoje

Premjeras Saulius Skvernelis sako, kad dvyliktų klasių moksleiviams brandos egzaminai vyks – jie planuojami birželio pabaigoje.

„Noriu suteikti aiškumo mokiniams ir jų tėvams. Brandos egzaminai bus. Jie planuojami nuo birželio 22 dienos, kad mūsų vaikai galėtų stoti į aukštąsias mokyklas“, – socialiniame tinkle „Facebook“ ketvirtadienį pranešė premjeras.

Nuo kovo 16 dienos Lietuvoje paskelbtas karantinas. Jo metu neveikia visos kultūros, švietimo, ugdymo įstaigos, draudžiami masiniai renginiai. Mokslas vyksta nuotoliniu būdu.

S. Skvernelio teigimu, siekiant suvaldyti koronaviruso plitimą, šis savaitgalis bus „išties kritinis“, todėl reikia „susitelkti, susilaikyti nuo kelionių ir kontaktų“.

„Aš irgi labai norėčiau šį savaitgalį aplankyti savo mamą. Tačiau vardan jos ir savo šeimos sveikatos to nedarysiu. Raginu taip elgtis visus. Likime namuose, tai geriausia, ką šiandien galime padaryti“, – įraše teigia jis.

Vyriausybė trečiadienį uždraudė per Velykas gyventojams vykti į kitus miestus. Ribojimas bus taikomas tris šventines dienas – nuo penktadienio 20 val. iki pirmadienio 20 val.

Trečiadienį Vyriausybės pakeistose karantino sąlygose numatyta, kad ribojimai nebus taikomi, kai vykstama dėl artimųjų giminaičių mirties, sunkios ligos ar nelaimės, darbo reikalais, kai darbo vieta yra kitoje savivaldybėje, ar teikiant būtiną medicinos pagalbą.

Taip pat draudimai negalios gyventojams, jei jie vyksta į kitą nei savo gyvenamąją savivaldybę, kai toje savivaldybėje turi nekilnojamojo turto.

Judėjimas ribojamas tik į miestus ir miestelius kitose savivaldybėse, nei asmenys gyvena.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us