Raseinių naujienų portalas

Kita

Reidų metu pareigūnai informuos gyventojus apie žolės deginimo pavojus

Nuo kovo 31 d. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento pareigūnai šalyje rengia reidus populiariose gyventojų susibūrimo vietose ir garsiakalbiais informuoti juos apie karantino sąlygų laikymąsi bei gaisrų prevenciją atvirose teritorijose. Kadangi pastaruoju metu šalyje padidėjo žolės gaisrų skaičius, reidų metu bus siekiama atkreipti gyventojų dėmesį į šią problemą ir informuoti juos apie šių gaisrų pavojų.          

„Kadangi šalyje paskelbus karantiną dalis gaisrų prevencijos funkcijų yra sustabdytos, valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai patruliuos specialiaisiais lengvaisiais automobiliais ir įspės gyventojus apie žolės deginimo pavojus ir galimas pasekmes, – sakė departamento Valstybinės priešgaisrinės priežiūros valdybos viršininkas Jūris Targonskas. – Reidai bus rengiami kiekviename rajone. Tuo pačiu pareigūnai padės kontroliuoti ir karantino sąlygų laikymąsi.“ 

Šiemet šalyje atvirose teritorijose jau kilo 587 gaisrai, jų metu išdegė 377 ha pievų, ražienų ir miško paklotės. Gyventojams už sausos žolės deginimą gresia baudos nuo 20 iki 70 eurų, juridinių asmenų vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims – nuo 60 iki 580 eurų.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos informacija

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us