Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Į Palangą įvažiavimas bus ribojamas nuo 14 valandos

Penktadienio vakarą planuojant įvesti įvažiavimo į miestus ir miestelius ribojimus, Palanga skelbia juos įvedanti anksčiau – nuo 14 valandos.

„Kadangi jau ketvirtadienį pastebėjome atvykstančiųjų į Palangą srauto didėjimą, nenorime laukti vėlyvo vakaro – apsisprendėme paankstinti įvažiavimo į miestą ribojimo laiką“, –­ pranešime spaudai sako Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus. 

 „Toks sprendimas priimtas siekiant nuo galimo koronaviruso infekcijos plitimo apsaugoti tiek vietos gyventojus, tiek šiuo metu Palangos esančius žmones. Visus raginu būti supratingus – šventinį savaitgalį nevykti į pajūrį, likti namuose bei šv. Velykas sutikti tik su namiškiais“, – teigia meras.

Tokį sprendimą priėmė penktadienio rytą posėdžiavę Palangos Ekstremalių situacijų komisijos nariai. 

Pasak savivaldybės, kurorto policijos pareigūnai bei jiems talkinančios tarnybos yra pasirengusios jau nuo penktadienio 14 val. užtikrinti kontrolę ties įvažiavimais į miestą.

Išimtys bus taikomos, kai vykstama dėl artimų giminaičių mirties, sunkios ligos ar nelaimės, darbo atlikimo, kai darbo vieta yra kitoje savivaldybėje, ar dėl būtinosios medicinos pagalbos suteikimo.

Šis ribojimas taip pat netaikomas asmenims, kurie vyksta į kitą nei savo gyvenamosios vietos savivaldybę, kurioje turi nekilnojamojo turto, priklausančio jiems nuosavybės teise.

Visoje Lietuvoje tokie ribojimai įvedami nuo penktadienio 20 valandos.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us