Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Per parą už karantino taisyklių pažeidimus nubausta 80 žmonių

Per praėjusią parą policija gavo 221 pranešimą apie karantino taisyklių pažeidimus ir surašė 80 administracinių nusižengimų protokolus, BNS penktadienį informavo Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis.

Nuo praėjusio penktadienio, kai policija įgijo teisę surašyti administracinių nusižengimų protokolus, iš viso jau skirta apie 600 nuobaudų karantino taisykles pažeidžiantiems asmenims. 

Už nusižengimus, kurie sukėlė pavojų išplisti koronavirusui, fiziniai asmenys gali būti baudžiami nuo 500 iki 1500 eurų, įmonių vadovai – nuo 1500 iki 6 tūkst. eurų. 

Pirmą kartą nusižengusiems asmenims skiriama pusę minimalios baudos.

Policijos generalinio komisaro pavaduotojas Edvardas Šileris penktadienį ryte LRT sakė, kad iki praėjusios paros stebėtas nusižengimų skaičiaus augimas, o trečiadienis pažeidimų skaičiumi buvo rekordinė para. Tądien surašyti 187 protokolai už karantino taisyklių pažeidimus. 

Pasak E. Šilerio, dauguma užfiksuojamų pažeidimų susiję su reikalavimu nesibūriuoti po daugiau nei du asmenis, jeigu tai nėra tos pačios šeimos nariai ir dviejų metrų atstumo nesilaikymo.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us