Raseinių naujienų portalas

Nuomonės

Neužtenka vietų darželyje? Meras siūlo mažylius ugdyti nuotoliniu būdu (video)

Nuotolinis mokymas didžiulis iššūkis pedagogams, vaikams ir tėvams. Mokymosi per atstumą rezultatai vertinami bus naujų mokslo metų eigoje.

Didžioji dalis tėvų sutiks, kad šis etapas didžiulis iššūkis ir jiems. 100 procentu teko sugrįžti į mokyklas, kam į 1-ą, kam į 5-ą klasę, o kam skirti ženkliai daugiau laiko praaugusių vaikų kontrolei.

Atskiro punkto nusipelnė darželinio ir ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymas nuotoliniu būdu. Čia vėl kiti iššūkiai. Tačiau toliau plėtoti ją, kaip Raseinių rajono savivaldybės administracijos idėją – siekį, kad patenkinti visų norinčių ugdytis darželiuose poreikį? Socializuoti, pratinti prie bendruomenės, lavinti įgūdžius, mokyti – tokia darželio misija. Kaip tai bus daroma nuotoliniu būdu?

Šią savaitę meras Andrius Bautronis viešai išreiškė mintį, kad tėvams, kurie neturi galimybės leisti savo atžalos į darželį, būtų pasiūlytas mažylio ugdymas nuotoliniu būdu (darželius lanko 1-6 m. vaikai).https://www.facebook.com/raseiniunaujienos/videos/514668412539965/?t=5

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us