Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Sveikatos specialistai nubaudė 29 grožio paslaugų teikėjus

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras šeštadienį nubaudė 29 grožio paslaugų teikėjus dėl karantino metu nustatytų reikalavimų nesilaikymo.

Dažniausiai baudų grožio salonai ir kirpyklos sulaukė, nes nebuvo dėvimos visos apsaugos priemonės, nepateikta įspėjanti informacija rizikos grupių asmenims. Nustatyta ir tokių atvejų, kai grožio paslaugos buvo teikiamos neturint šiai veiklai būtino leidimo.

Plaukų ir nagų priežiūros paslaugas galima teikti nuo šios savaitės pradžios, tačiau salonai turi riboti klientų srautus, atstumus tarp darbo vietų, o personalas turi dėvėti apsaugines kaukes ir apsauginius akinius arba veido skydelius, mūvėti vienkartines pirštines.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro atstovė Ingrida Skridailienė BNS informavo, kad šeštadienį per patikrinimus taip pat nustatyti pažeidimai keturiose ne maisto prekybos vietose, trijose turgavietėse ir vienoje drabužių taisykloje.

Šeštadienį iš viso patikrintos 763 prekybos ir paslaugų teikimo vietos. 

Už pažeidimus asmenims gresia bauda nuo 500 iki 1500 eurų, įmonių vadovams – nuo 1500 iki 6000 eurų. Už pirmą pažeidimą gali būti skirta pusė minimalios baudos.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us