Raseinių naujienų portalas

Pirmąjį gegužės sekmadienį, švenčiant Motinos dieną, už visas gyvas ir amžinybėn iškeliavusias mamas buvo meldžiamasi Šiluvoje – Kauno arkivyskupijos širdyje, kurią prieš daugiau nei keturis šimtmečius išsirinko pati Dievo Motina. Šiluvos garsas dėl vieno pirmųjų Europoje Mergelės Marijos su Kūdikiu apsireiškimų ir šiandien sklinda ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje.

Vidudienį vykusias šventąsias Mišias transliavo LRT televizija bei Marijos radijas, jas aukojo paskirtasis Kauno arkivyskupas Kęstutis Kėvalas. Atliepdamas į šiandienos Evangeliją, homilijoje ganytojas Šiluvos šventovę sulygino su Lietuvos Dangaus vartais, žyminčiais nepaprastą apsireiškimo stebuklą ir per Mariją atvertais tiesiai Dievui.

Eucharistijos šventimą savo profesionaliais balsais puošė mišrus jaunimo choras EXAUDI iš Kauno, vadovaujamas Vitos Liaudanskaitės-Vaitkevičienės.

Pabaigoje buvo teikiamas ypatingas palaiminimas visoms motinoms ir dėkojama visiems prisidėjusiems, kad tai įvyktų.

Šv. Mišių transliacijos įrašą galima peržiūrėti LRT mediatekoje: https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000103682/motinos-diena-sv-misiu-tiesiogine-transliacija-is-siluvos-koplycios

Informacija: Šiluvos šventovės
Nuotraukos: Linos Urbonienės

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us