Raseinių naujienų portalas

Kita

Deklaruoti pasėlius galite ir seniūnijose

Pradedamas įprastas žemės ūkio naudmenų ir kitų plotų deklaravimas seniūnijose, kuris tęsis iki birželio 22 d., tačiau pareiškėjai ir toliau gali deklaruoti pasėlius  neišeidami iš namų. Tai jau padarė 806 pareiškėjai, nuotoliniu būdu deklaravę beveik 19 tūkst. hektarų plotą.

Šiuo metu seniūnijose yra paruošta, bet nepatvirtintos 10 963 paraiškos 476 794 hektarų plotui. Šios paraiškos buvo ruošiamos nuotoliniu būdu, seniūnijų specialistams bendraujant su pareiškėjais telefonu. Nuo šiandien pareiškėjai gali ateiti į seniūnijas, pasitikrinti duomenis ir patvirtinti paraiškas.

Primename, kad pavėluotos paramos už žemės ūkio naudmenas ir kitus plotus paraiškos priimamos nuo birželio 23 d. iki liepos 17 d., tačiau už kiekvieną pavėluotą darbo dieną paramos suma mažinama 1 proc.

Siekiant stiprinti žemdirbių savivaldą, pasėlių ir kitų žemės ūkio naudmenų deklaravimo metu pareiškėjai galės savanoriškai pasirinkti, ar skirti dalį lėšų (1 Eur/ha) nuo jiems priskaičiuotos ir reikalavimus atitinkančios pagrindinių tiesioginių išmokų sumos žemdirbius vienijančioms ir jų interesams atstovaujančioms organizacijoms.

Daugiau informacijos rasite čia.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us