Raseinių naujienų portalas

Kita

Vyriausybė spręs dėl karantino pratęsimo iki vasaros

Ministrų kabinetas trečiadienį planuoja spręsti dėl visuotinio karantino pratęsimo iki vasaros, taip pat ketinama leisti vykdyti daugiau anksčiau draustų veiklų.

Kaip paskelbė premjeras Saulius Skvernelis, nuo gegužės 18 dienos planuojama atidaryti vaikų darželius ir ikimokyklines grupes.

Taip pat nuo šios datos planuojama leisti atnaujinti veiklą visoms grožio paslaugoms: kūno priežiūros, soliariumo, tatuiravimo, papuošalų vėrimo ir kitoms.

Siūloma leisti lankyti pacientus: gydančio gydytojo leidimu ir sveikatos priežiūros įstaigos vadovo nustatyta tvarka. Čia kalbama ir apie galimybę vyrams dalyvauti gimdyme.

Taip pat ieškoma būdu, kaip sudaryti sąlygas saugiai atsidaryti odontologijos paslaugų teikėjams, planuojama, jog tai bus leidžiama irgi nuo gegužės 18 dienos.

Nuo gegužės 18 dienos siūloma leisti renginius iki 30 žiūrovų atvirose erdvėse, jeigu užtikrinamas saugus atstumas tarp asmenų ar jų grupių ir renginys vyksta be pertraukų.

Nuo birželio 1 dienos ketinama leisti organizuoti renginius iki 30 žiūrovų uždarose erdvėse, jeigu užtikrinamas saugus atstumas tarp asmenų ar jų grupių ir renginys vyksta be pertraukų.

Taip pat Vyriausybė ketina daugiau leisti sportuoti lauke ir individualiai – sporto klubuose. Nuo gegužės 11 dienos siūloma leisti visų rūšių transporto priemonių praktinio vairavimo mokymus.

Siekiant suvaldyti koronaviruso plitimą, Lietuvoje karantinas paskelbtas kovo 16 dieną, jis pastarąjį kartą pratęstas iki gegužės 11 dienos. 

Trečiadienį Vyriausybė taip pat planuoja svarstyti naujojo koronaviruso COVID-19 valdymo strategiją artimiausiems dvejiems metams.

Anot premjero S. Skvernelio, strategijoje planuojama numatyti kriterijus, kaip suskirstyti gyventojus į rizikos grupes, kokie reikalavimai toms grupės galios.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us