Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Nuo gegužės 11 dienos švelninamos sąlygos kirsti sieną

Nuo gegužės 15 dienos judėjimas tarp Baltijos šalių: Lietuvos, Latvijos ir Estijos, bus palengvintas – po kelionės nereikės 14 dienų privalomai saviizoliuotis, tačiau išliks dokumentų patikros procedūros. Nuo gegužės 11 dienos analogiškas sąlygos įsigalios ir keliaujant į Lenkijos Respubliką. Vidaus sienų kontrolė bus tęsiama iki gegužės 31 dienos 24 valandos.

Asmenų ir jų lengvųjų asmeninės paskirties automobilių atvykimas į Lietuvos Respublikos teritoriją bus leidžiamas ne tik per tarptautinius valstybės sienos perėjimo punktus Kalvarija–Budziskas ir Saločiai–Grenstalė, kaip yra šiuo metu, bet ir per punktus Būtingė֪֪–Rucava, Smėlynė–Medumai ir Lazdijai–Aradninkai.

Tarptautinius komercinius vežimus vykdantiems automobilių vairuotojams Lietuvos sieną, kaip ir dabar, galima kirsti per šiuos punktus: Kalvarija–Budziskas, Lazdijai–Aradninkai, Saločiai–Grenstalė, Būtingė–Rucava, Smėlynė–Medumai, Medininkai–Kamenyj Logas, Šalčininkai–Benekainys, Raigardas–Privalka, Kybartai–Černyševskojė ir Panemunė–Sovetskas.

Asmenims, grįžusiems ar atvykusiems iš užsienio valstybių, ir toliau bus privaloma 14 dienų saviizoliacija, išskyrus asmenis, grįžusius ar atvykusius iš Estijos Respublikos, Latvijos Respublikos ar Lenkijos Respublikos.

Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) atkreipia keliauti sausuma planuojančių asmenų dėmesį, kad į Lenkiją šiuo metu užsieniečiai neįleidžiami, tačiau jau nuo gegužės 11 d. Lietuvos piliečiai galės vykti į šią šalį darbo, verslo ar studijų reikalais. Grįžus iš Lenkijos į Lietuvą nebus taikoma 14 dienų izoliacija.

Nuo gegužės 11 d. į Lietuvą jos piliečiai lengvaisiais automobiliais iš Lenkijos galės grįžti ir per Lazdijų – Aradininkų pasienio kontrolės punktą. Iki minėtos datos grįžti į Lietuvą galima tik per Kalvarijos punktą.

Lietuvos piliečiams nėra apribojimų išvykti į Baltarusiją, tačiau grįžti atgal į Lietuvą per pasienyje su šia šalimi veikiančius punktus draudžiama. Tiesa, išimtiniais atvejais grįžti galima, bet tik gavus VSAT vado ar jo įgalioto asmens leidimą. Būtina atminti, kad tokie atvejai kiekvieną kartą VSAT vertinami individualiai, iš anksto gavus dokumentus.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us