Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Vaikų žaidimų aikštelėse vėl gali žaisti kelių šeimų vaikai

Vaikų žaidimų aikštelėse vėl gali žaisti vaikai iš skirtingų šeimų, pranešė Sveikatos apsaugos ministerija (SAM).

Tokį sprendimą penktadienį pasirašė valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovas, sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

Iki šiol siekiant suvaldyti grėsmes dėl koronaviruso plitimo galiojo draudimas vienoje vaikų žaidimų aikštelėje žaisti daugiau nei vienos šeimos vaikams.

SAM primena, kad parkuose ir kitose atvirose viešosiose vietose ir toliau galima lankytis ir būti ne didesnėmis nei dviejų asmenų grupėms, išskyrus artimuosius, taip pat laikytis saugaus kontakto.

Rekomenduojama išlaikytį didesnį nei dviejų metrų atstumą, nekontaktuoti ilgiau nei 15 minučių, vengti tiesioginio fizinio kontakto, laikytis asmens higienos reikalavimų.

Visi suaugusieji bei vyresni nei šešių metų vaikai viešosiose vietose turi dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones – veido kaukes, respiratorius.

Šis reikalavimas negalioja tik valgant ir geriant viešojo maitinimo organizavimo vietose, taip pat esant už gyvenamosios vietovės ribų ir kai šalia nėra kitų asmenų 20 metrų spinduliu, išskyrus artimuosius.

Taip pat be kaukių galima maudytis ir užsiimti vandens sportu, pramogomis. Kaukės neprivalomos ir sportininkams, kai jie sportuoja aukšto meistriškumo sporto pratybose.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us