Raseinių naujienų portalas

Kultūra

Vyriausybė planuoja spręsti dėl karantino švelninimo masiniams renginiams

Vyriausybė trečiadienį svarstys, kokiu grafiku leisti atnaujinti renginius, koncertus, teatrų, kino teatrų veiklą, jei epidemiologinė situacija šalyje neblogėtų.

„Tikiuosi, kad Vyriausybė pritars, ir teatrų, koncertų, masinių renginių organizatoriai gaus grafiką, teigiamai epidemiologinei situacijai esant, neblogėjančiai, kada, kokiomis datomis, kokie renginiai tiek viešose vietose, tiek uždarose vietose, su kiek žiūrovų galėtų vykti“, – antradienį žurnalistams Seime sakė premjeras Saulius Skvernelis.

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga savo ruožtu teigė, kad didžiausias ginčas kyla dėl to, kokio dydžio renginius leisti.

„Dėl kokių nors labai didelių masinių renginių vargu, ar bus priimtas sprendimas, kad jie bus sugrąžinti. Kalbame, ko gero, apie šimtus žmonių, ne apie tūkstančius“, – tvirtino jis.

Švelnindama karantiną, nuo gegužės 30-osios Vyriausybė jau leido renginius tiek atvirose, tiek uždarose erdvėse, kai dalyvauja ne daugiau kaip 30 žiūrovų ir išlaikomas nustatytas atstumas tarp jų. 

Karantino režimas šalyje siekiant sustabdyti koronoviruso plitimą įvestas kovo 16 dieną ir kol kas pratęstas iki gegužės 31-osios.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us