Raseinių naujienų portalas

Kita

Policijos pareigūnai visoje Lietuvoje švyturėliais atiduos pagarbą žuvusiam kolegai

Pirmadienį bus laidojamas tarnybos metu žuvęs Mažeikių rajono policijos komisariato tyrėjas Saulius Žymantas, pagarbą jam policijos pareigūnai atiduos minutei įjungdami tarnybinių automobilių švyturėlius.

Kaip pranešė Policijos departamentas, S. Žymantas bus laidojamas Mažeikių rajone, Viekšniuose. Laidotuvės numatytos vidurdienį.

Laikantis šalyje galiojančio karantino sąlygų, pareigūno laidotuvėse dalyvaus policijos vadovai, bendražygiai, pareigūnai iš visų šalies apskričių.

Laidotuvėse gros reprezentacinis Vidaus reikalų ministerijos pučiamųjų orkestras, policijos kinologai su tarnybiniais šunimis suformuos iškilmingą eiseną, kurioje dalyvaus ir tarnybos metu nušauto pareigūno šuo Grantas, taip pat Vadovybės apsaugos departamento, Valstybės sienos apsaugos tarnybos, Muitinės departamento, Kalėjimų departamento kinologai su tarnybiniais šunimis.

Pagerbiant kolegą, pirmadienį visoje šalyje policijos pareigūnai vidurdienį vienai minutei išlips iš tarnybinių automobilių, įjungs švyturėlius ir atiduos pagarbą, taip palydint ir pagerbiant žuvusį kolegą.

Taip pat pirmadienį nuo 7 iki 22 val. visuose policijos komisariatuose trečdaliu nuleistos policijos vėliavos arba ant jų užrišta gedulo juosta.

40-metis pareigūnas, kinologas S. Žymantas žuvo penktadienio rytą, atvykęs į iškvietimą Birbiliškės dėl psichologinio smurto.

Mirtinus šūvius į pareigūną paleidęs Stasys Brasas pareigūnus pasitiko šūviais, įvykio metu taip pat buvo sužeista policijos pareigūnė, jos gyvybei pavojus negresia.

Paleidus šūvius į pareigūnus, namas buvo padegtas. 

Gaisrą užgesinus, name buvo rastas kūnas ir ginklas, vėliau nustatyta, jog gaisravietėje rastas S. Braso kūnas.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us