Raseinių naujienų portalas

Politika

Liberalai ir „socialdarbiečiai“ tvirtins kandidatų į Seimą sąrašus

Šeštadienį valdančiajai koalicijai priklausančios Lietuvos socialdemokratų darbo partijos (LSDDP) ir opozicinio Liberalų sąjūdžio tarybos tvirtins kandidatus į Seimą.

Vilniuje, viešbutyje „Karolina“, posėdžiausiantys „socialdarbiečiai“ ketina tvirtinti LSDDP Seimo rinkimų programą, bus iškelti kandidatai vienmandatėse rinkimų apygardose ir patvirtintas kandidatų sąrašas daugiamandatėje.

Partijos pirmininkas Gediminas Kirkilas BNS sakė, kad kandidatų sąrašą reitinguos tarybos nariai.

„Vienmandatėse iškelsime 50 kandidatų“, – teigė jis.

Liberalų sąjūdžio nariai šeštadienį baigs ketvirtadienį pradėtą kandidatų sąrašo reitingavimą. Sureitinguotas sąrašas bus pristatytas per nuotolinį tarybos posėdį.

Taip pat planuojama, kad per tarybos posėdį prisistatys aukščiausiai išreitinguoti bei daugiausiai partijos narių pasitikėjimo sulaukę kandidatai. 

„Dalis kandidatų susirinks fiziškai, bet suprasdami, kad dar turime elgtis atsakingai, nekviečiame per 100 žmonių viršijančios partijos tarybos. Procedūrinius dalykus galime atlikti ir nuotoliniu būdu, kaip tai darėme pastaruosius tris mėnesius“, – sakė liberalų lyderė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Tarybos posėdyje taip pat bus pristatytos partijos rinkimų programos gairės. Pasak partijos pirmininkės, rinkimų programa jau parašyta, tačiau galutinis jos variantas bus pristatytas vėliau – šiuo metu ją vertinam skirtingų sričių ekspertai.

Seimo rinkimai vyks spalio 11 dieną.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us