Raseinių naujienų portalas

Politika

„Darbiečių“ kandidatu į premjerus patvirtintas V. Uspaskichas

Darbo partija savo kandidatu į premjero postą išrinko partijos įkūrėją ir ilgametį lyderį Viktorą Uspaskichą.

Darbo partijos būstinės vadovas Viktoras Fiodorovas sakė, kad V. Uspaskichas partijos kandidatu į premjerus patvirtintas dar prieš šeštadienį Kėdainiuose įvykusį partijos suvažiavimą, kadangi vienintelis jo konkurentas Vigilijus Jukna iš varžytuvių pasitraukė.

„Mes patvirtinome kandidatą į premjerus dar iki transliacijos“, – BNS sakė V. Fiodorovas.

„Vigilijus Jukna atsisakė ir partija vienbalsiai nubalsavo už Viktorą Uspaskichą“, – pridūrė jis.

Darbo partijos atstovas teigė, kad V. Jukna savo kandidatūrą atsiėmė, nes „mato, jog geriausiai partijai galėtų atstovauti pirmininkas“.

Pats V. Uspaskichas per suvažiavimą sakė esąs pasirengęs prisiimti valstybės valdymo atsakomybę.

„Galiu pripažinti, kad anksčiau, dar prieš kokią dešimtį metų, nebūčiau buvęs toks drąsus teigdamas, kad esu visiškai pasiruošęs prisiimti bet kokią atsakomybę mūsų valstybėje“, – kalbėjo Darbo partijos lyderis.

„O šiandien, po 30-ies metų versle ir 20-ies metų aktyvioje politikoje, drąsiai sakau – esu visapusiškai ir gerai pasiruošęs prisiimti patį atsakingiausią įsipareigojimą, koks yra politinėje arenoje“, – pareiškė jis.

V. Uspaskichas sakė, kad pasirinkdama jį, šalis turėtų galimybę premjero poste turėti „tvirtą, tradicinio požiūrio, gamtos dėsnius ir tikras vertybes“ propaguojantį žmogų.

„Todėl aš siūlau save, savo neįkainojamą patirtį, siūlau savo tarnystę Lietuvai. Tai nėra asmeninis iššūkis dėl politinės karjeros ambicijų. Aš siūlau save žmonėms ir valstybei, kuri norėtų keistis ir būti kitokia“, – kalbėjo jis.

Per suvažiavimą šeštadienį „darbiečiai“ taip pat patvirtino Seimo rinkimų programą, statuto pataisas ir kandidatų į Seimą sąrašus.

Seimo rinkimai vyks spalio 11 dieną.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us