Raseinių naujienų portalas

Sportas

Raseiniškis Mantas Narbutas GP Baltijos šalių turnyre, iki 61 kg, vicečempionas

 

Turnyro organizatoriai – Lietuvos mišriųjų kovos menų federacija (LMMAF), sporto klubas „Pantera“, Raseinių kūno kultūros ir sporto centras bei kiti, sulaukė gausaus būrio sportininkų iš skirtingų Lietuvos miestų bei svečių iš Estijos. Pasak LMMAF prezidento Mindaugo Smirnovo čempionate Raseiniuose vykusios kovos paliko labai gerą įspūdį tiek dalyviams, tiek žiūrovams. Kovotojai rodė savo sportinį charakterį, ne tik suaugusiųjų, bet ir jaunimo kovos pasižymėjo aukštu technikos lygiu. Didžiausio susidomėjimo sulaukė kovos tarp Lietuvos ir Estijos sportininkų, o daugiausiai įtampos ir emocijų sukėlė kovos dėl Baltijos šalių MMA čempiono diržo.

Šių varžybų išskirtinumas yra tai, kad kovos vyko MMA narve po atviru dangumi. Nors yra įprasta, kad MMA kovos vyksta narvuose, įrengtuose po stogu – sporto salėse ar arenose, tačiau organizatoriai vasaros varžyboms parinko Raseinių miesto stadioną. Kovos menų gerbėjai, sportui neabejingi žiūrovai į varžybas buvo įleidžiami nemokamai. Pati federacija ir jos nariai su kiekvienomis varžybomis įgauna vis daugiau patirties ir nuolat tobulėja. Šįkart čempionatas buvo transliuojamos gyvai – visi norintys jį galėjo stebėti internetu, tiesiai iš MMA narvo referio matymo perspektyvos. Federacija džiaugiasi savo teisėjų komanda, vadovaujama vyr. teisėjo Tado Rimkevičiaus, nei Lietuvos, nei užsienio klubai pretenzijų dėl teisėjavimo, nesąžiningumo ar kitokių nesusipratimų neturi. Pagrindinis varžybų organizatorius sporto klubas „Pantera“ dėkoja savo komandai, kuri padėjo organizuojant čempionatą, Raseinių kūno kultūros sporto centrui, Raseinių savivaldybei, IRON fight gear ir PRO K.O. management bei visiems kitiems pagalba ar parama prisidėjusiems prie šių varžybų įgyvendinimo.  Komandiniuose apdovanojimuose daugiausiai pergalių iškovojo ir pirmąją vietą pelnė „LUTADOR KLAIPĖDA“, antrąją – sporto klubas „Pantera“, trečiąją – Vilniaus sporto klubas Pankratos.

Didžiausią intrigą sukėlė titulinės kovos dėl „Iron“ Baltijos šalių jaunimo čempiono diržo, kuriuo apsijuosė sportininkas, varžybų metu laimėjęs net 3 kovas – Aidas Abrutis (Kaipėda Team Lion MMA), jo treneris Raimondas Zeniauskas. A. Abrutis pirmoje kovoje susitiko su Emiliu Matu Panceriu iš sporto klubo Valetudo MMA Akademija, įrodęs savo pranašumą šioje kovoje A. Abrutis keliavo į pusfinalį. Pusfinalyje jis susikovė su sporto klubą „Pantera“ atstovavusiu Milanu Majausku. Kova vyko apylygiai, tačiau parteryje stipresnis buvo A. Abrutis, kovą laimėjęs smaugimo veiksmu. Kitas finalistas – raseinietis Modestas Narbutas pirmojoje kovoje susirungė su Aleksandru Juzik (Klaipėda Team Lion MMA) ir teisėjų sprendimu buvo paskelbtas nugalėtoju. Taigi, finale dėl čempiono diržo įveikę savo oponentus kovojo klaipėdietis Aidas Abrutis ir raseinietis Modestas Narbutas. Kova vyko permainingai, Modestas kovą pradėjo intensyviai ir atlikęs daugiau tikslių smūgių pirmavo, o imtynės vyko apylygiai, antrajame raunde kova vyko panašiu ritmu. Visgi daugiau jėgų išsaugojo A. Abrutis ir 2 raundo pabaigoje kovai perėjus į parterį pergalę iškovojo atlikęs smaugimo veiksmą ir tapo Baltijos šalių MMA čempionu svorio kategorijoje iki 61 kg.

Svarbu paminėti, kad čempionate puikiai pasirodė Raseinių MMA sportininkai, kuriems teko kovoti savo mieste, ir savo ryžtu, drąsa ir techniškumu nepaliko abejingų ir sulaukė didžiulio publikos palaikymo. Raseinietis Rytis Kveselys svorio kategorijoje iki 77 kg įveikė pirmąjį savo oponentą ir finalinėje kovoje susirungė su svečiu iš Estijos – Sergei Strinža. Kova buvo labai atkakli, abu sportininkai parodė aukštą lygį, o pasibaigus kovos laikui minimaliu taškų skirtumu teisėjai pergalę skyrė Estijos atstovui. Svorio kategorijos iki 93 kg finale raseiniškis Mantas Narbutas susikovė su klaipėdiečiu Mindaugu Bartkumi ir kovą laimėjo atlikęs skausmingą kojos veiksmą. Taip pat didelio susidomėjimo sulaukė ir finalinė MMA kova tarp merginų: Gretos Vitkutės (s/k Faiteris) ir Aleksandros Tuzovos (s/k Valetudo MMA Akademija). Kovą skausmingu rankos veiksmu užbaigė ir čempione tapo G. Vitkutė.

Sporto klubo „Pantera“ rezultatai

Modestas Narbutas (Raseiniai) GP dėl Baltijos šalių čempiono vardo. 61 kg iki 20 m.  2 -vietą

Lijana Lipinskaitė (Jurbarkas) iki 66 kg.  iki 18 m. 1-  vieta
 Treneris M. Smirnovas Dovilė Gunevičiūtė, Tadas…
Dovilė Gunevičiūtė (Raseiniai) iki 66 kg, iki 18m.  2-  vieta

Tautvydas Lebeckas (Jurbarkas) iki 57 kg. iki 16 m. 2 – vieta

Justas Vyturys  (LUTADOR KLAIPĖDA/Pantera) iki 57 kg. iki 16 m.  1 – vieta

Pavelas Majauskas (Jurbarkas) iki 62 kg. iki 16 m.  3 – vieta

Naidas Klastauskas (Raseiniai) iki 72 kg. iki 16 m.  2-  vieta

Aidas Veryga (Raseiniai) iki 70 kg. iki 18 m.  3 – vieta

Rytis Kveselys (Raseiniai/Pantera/Otso gym) iki 77 kg.  +20 m. 2- vieta

Mantas Narbutas (Raseiniai) iki 93 kg.  +20 m. 1 – vieta

daugiau info cia-http://klubaspantera.lt/2020/07/05/1681/#more-1681

  ir foto – https://www.facebook.com/pg/LithuanianMmaFederation/photos/?tab=album&album_id=1883333311801740&__xts__%5B0%5D=68.ARCkrEgdEcDCl0eZMUHEs2_tcdq-X3jrrDrF3ZKHQOlyrSNuI1l6ZyXV6gfGQCA34ybAEX2IcQkdHANMcd1-NBN_r5z846UksxeKXQtV4bPod6N72I8d3_RoQNsuFdcj2uzyW39_tWHmFiBhh2Oegn6WPpSR7H-6d2rlcQWkIji_KDXS2OXJ1rHEbYhGXKf2rOWoJqmp45fLvZit3Y_NrqphkVUPV9ruilER6H4zvVz15ZonK93IJaTD4vm70Idri2Ze51OdFVotEQ9avNw7ML-Zp5A3qdzc3-0q1-suxLIMMKf2a-pY2KIeZRhAISgLdQqC4Stw2QA&__tn__=-UCH-R

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us