Raseinių naujienų portalas

Naujienos

VMI tęsia atsinaujinimą – gyventojams atveriama nauja interneto svetainė

Birželio mėnesį VMI interneto svetainėje lankėsi daugiau nei 700 tūkst. naudotojų.

Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, kad įgyvendinant elektroninių paslaugų plėtros projektą, nuo šiandien gyventojams atveria naują vizualiai bei struktūriškai atnaujintą interneto svetainę www.vmi.lt.

„Atlikus senosios VMI svetainės naudotojų patirties analizę, kurios metu buvo apklausta beveik 10 tūkst. respondentų buvo nuspręsta naują svetainę grįsti minimalizmo, paprastumo, o kartu ir patikimumo principais. Pradiniame puslapyje atsižvelgėme į respondentų nuomonę ir atsisakėme standartinių meniu, o vietoje jų pateikėme gyventojams aktualiausius mokestinius gyvenimo įvykius. Šie sprendimai užtikrina, kad visa svarbiausia informacija pasiekiama 2-3 paspaudimais, be to naršyti mobiliuosiuose įrenginiuose bus daug patogiau.“ – teigia ESKIS plėtros projekto vadovas Mindaugas Mineikis.

Naudotojams mažiau pastebimas, tačiau svarbus patobulinimas įvyko ir techninėje svetainės dalyje – ji buvo perkelta į naujus serverius bei pažangesnę sistemą, o tai turi užtikrinti sklandų jos veikimą be trikių.

Į svetainę jau yra perkelta apie 4 tūkst. konsultacinės medžiagos katalogo įrašų, kurių seniausi siekia 2006 m. Artimiausiu metu į svetainę numatoma perkelti ir likusiąją informacijos dalį, o iki tol senoji svetainės versija gyventojams yra pasiekiama vienu mygtuko paspaudimu.

Norėdami pateikti pasiūlymų ar išsakyti savo pastabas, gyventojai kviečiami jas išsakyti atsiliepimų skiltyje, pagrindiniame svetainės lange, paspaudus mygtuką Atsiliepimas / Pranešimas apie klaidą svetainėje.

Pavasarį taip pat startavo ir atnaujinta Mano VMI sistemos beta versija, prie kurios vartotojai gali prisijungti adresu www.vmi.lt/mvmi/ bei patys įvertinti atnaujintą sistemos struktūrą, dizainą ir patogesnę mokesčių mokėtojo kortelę, kurioje mokesčius galima sumokėti vienu mygtuko paspaudimu.

Planuojama, jog sistema bus pilnai atnaujinta iki kitų metų vasario mėnesio, o vartotojų patogumui iki tol veiks ir įprasta Mano VMI versija. Norėdami išsakyti savo pastabas bei pateikti pasiūlymus dėl tobulintinų sistemos vietų, Mano VMI vartotojai tai gali padaryti adresu beta.manovmi@vmi.lt.  

Savarankiškai aktualią informaciją, paaiškinimus, atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus galima rasti VMI interneto svetainėje www.vmi.lt ir VMI vaizdo kanale. Aktuali informacija skelbiama ir oficialiame VMI socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje:

www.facebook.com/Valstybinemokesciuinspekcija.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us