Raseinių naujienų portalas

Nuomonės

Sinoptikė: po jaukių savaitgalio orų, savaitės pradžioje pasirodys lietaus debesys

Šeštadienis – su debesų kamuoliais, trumpu lietumi, perkūnija,  sekmadienį šalyje bus sausi, ramūs, gražūs orai, bet savaitės pradžioje į Lietuvą ims plaukti lietaus debesys, žada sinoptikė Alva Nagelytė.  

„Dieną debesys ne ištisai dengs dangų, bus nemažai saulėtų tarpsnių, ypač vakarinėje šalies dalyje, kur iš šiaurės plauks retoki šviesių debesų kamuoliai. Tačiau rytiniuose ir pietiniuose rajonuose debesų susitelks gausiau, daug kur trumpai palis, vietomis nugriaudės ir perkūnija“, – šeštadienį LRT radijui teigė sinoptikė. 

Pasak jos, šiaurės vakarų, šiaurės vėjas bus vidutinio stiprumo, per perkūniją trumpam gali pūstelėti ir stiproki vėjo gūsiai. Temperatūra įdienojus  pakils iki 20-24 laipsnių šilumos. 

Sekmadienį visoje šalyje numatomi sausi, ramūs, gražūs orai. Naktį dangus įsigiedrys,  temperatūra kris ir paryčiais bus vos 8-10, pajūryje – apie 12 , o Kuršių nerijoje 15 laipsnių šilumos.  

 Dieną temperatūra kils iki 22-25 laipsnių.  

Tačiau, pasak A. Nagelytės, tokie sausi, jaukūs ir ramūs orai neįsitvirtins, savaitės pradžioje į Lietuvą ims plaukti lietaus debesys. 

„Temperatūra labai smarkiai neturėtų svyruoti. Karštesni orai numatomi rytinėje šalies pusėje, dažniau vėsiau bus vakarų Lietuvoje, bet dienos metu temperatūra nenukris žemiau 25 laipsnių šilumos“, – teigė A. Nagelytė.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us