Raseinių naujienų portalas

Kultūra

Kviečiame į filmo „Nova Lituania“ peržiūrą Maironio parke

Jau trečius metus iš eilės VšĮ „Atrask Raseinius“ komanda suburia visus raseiniškius ir miesto svečius į Maironio parką nemokamo lietuviško filmo peržiūrai. Rugpjūčio 5 d. 21:30 val. visus kviečiame į Maironio parką žiūrėti „Nova Lituania“. Šis filmas pripažintas geriausiu Atėnų ir Rygos kino festivaliuose. Nepamirškite drauge atsivesti artimųjų ir bičiulių!

Žiūrovai patys pasirūpina užkandžiais ir gėrimais bei sėdimomis vietomis (kilimėliai, kėdės ir pan.).  Esant prastam orui filmo peržiūra vyks Raseinių turguje (Algirdo g.).

Apie filmą


1938 metai. Tarpukario Kaunas. Lietuvai švenčiant nepriklausomybės dvidešimtmetį, Europos horizonte kibirkščiuoja neišvengiamo karo grėsmė. Dėl naujos valstybės ateities nerimaujantis geografijos profesorius Feliksas Gruodis sugalvoja beprotišką planą. Jis pasiūlo Vyriausybei Afrikos žemyne sukurti atsarginę Lietuvą. Čia, kilus pavojui, galėtų persikelti šalies gyventojai. Kruopščiai suplanuotai idėjai reikia valdžios palaikymo, tačiau profesoriumi tiki tik politika nusivylęs šalies premjeras. Kol abu vyrai sprendžia, gelbėti kitus ar save, griūva vieno iš jų santuoka.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us