Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Keičiamos atvykimo į Lietuvą sąlygos

Vyriausybės sprendimu nuo šiol į Lietuvą bus leidžiama atvykti visiems Europos ekonominės erdvės valstybių, Šveicarijos Konfederacijos, Jungtinės Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystės (toliau – EEA) piliečiams ir šiose valstybėse teisėtai gyvenantiems asmenims, tačiau atvykusieji iš tų šalių, kur sergamumas COVID-19 infekcija viršija 16 atvejų 100 tūkstančių gyventojų ribą, turės 14 dienų praleisti izoliacijoje.

Užsieniečiai, atvykdami į Lietuvos Respubliką iš paveiktų šalių (kuriose COVID-19 infekcija siekia 25 atvejus 100 tūkst. gyventojų), privalės turėti ne vėliau kaip per paskutines tris paras atlikto koronaviruso infekcijos tyrimo neigiamą atsakymą. Taip pat jiems bus privalu laikytis kitų valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytų izoliacijos sąlygų.

Panaikinus draudimą EEA piliečiams ir šiose valstybėse teisėtai gyvenantiems asmenims atvykti į Lietuvos Respubliką, valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovas nebetvirtins sąrašo valstybių, iš kurių draudžiama / leidžiama atvykti.  Visiems grįžusiems ar atvykusiems į Lietuvos Respubliką asmenims (tiek piliečiams, tiek užsieniečiams) izoliacija bus  taikoma vadovaujantis sveikatos apsaugos ministro tvirtinamu COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) paveiktų šalių sąrašu.

Artimiausiu metu Kultūros ministerija parengs su šiais Vyriausybės sprendimais suderintą atnaujintą menininkų ir juos aptarnaujančio personalo prašymų atvykti į Lietuvos Respubliką nagrinėjimo tvarką.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us